Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
David Čápka
Profil člena David Čápka
33 let

Aura 1110

Chceš nakopnout ve své kariéře? Moc rád pomohu všem, kteří to s IT myslí vážně. Ano, i tobě, protože na to máš! Stačí se připojit do řad našich redaktorů neb... ... Číst více

Unicorn university David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.

Když nevíte, co je to DRY: [* youtube:dlrjDvS7wxo *]

Role na síti: Tým ITnetwork, PR specialista, Projektový manažer, Šéfredaktor, Tester, Vývojář jádra systému, Absolvent, Administrátor, Člen English Gang, Člen IT Redactor Gang, Lektor, Manažer ITnetwork, Správce kurzů, Super redaktor, Brigádník, Redaktor, Supermoderátor, Moderátor, Event koordinátor, Fotograf, Vlastník, Pořadatel soutěží, Správce kvízů, Správce požadavků, Správce pracovních nabídek, Markeťák, Analytik kupónů, Fitnesák, Správce ocenění, Účetní, API překladatel, Člen

Výukový asistent

Jirka
Potřebuješ poradit? Přejdi na svého osobního asistenta.

IT brigády a role redaktora

Znalosti


Skill
Kvantový počítač
157025 Zkušeností / overflow

Články

Zobrazit vše (1140)

Software

Zobrazit vše (95)

Ocenění

David Čápka patří mezi pořadatele soutěží.

Doplňující informace

Česká republika, Hlavní město Praha, Praha, Troja. Vyhledat kolegy

Oblíbené IDE, Editor
Cloud
HW sestava
Cokoli, na čem jede Brave
Oblíbené filmy/seriály
Fight Club, téměř vše od Ch. Nolana a Q. Tarantina
Oblíbená hudba
Army Of The Pharaohs, My Sleeping Karma, B-complex, Big Thief
Literatura
Most people go through college and learn to read Virgil and master the mysteries of calculus without ever discovering how their own minds function.

Fórum

David Čápka napsal 11069 komentářů a poskytl 99 řešení.

Aktivity