Rekvalifikační kurzy
hrazené úřadem práce

Rekvalifikační kurzy hrazené úřadem práce

Dostaň se do nejperspektivnějšího oboru dneška! Pojď s námi do IT! Víš, že studovat můžeš i zadarmo? Vyber si kurz akreditovaný Ministerstvem školství a staň se Programátorem www aplikací s podporou úřadu práce - Ty nezaplatíš ani korunu!

Co mám udělat pro novou kariéru v IT?

Krok 1: Přihlásit se

Napiš nám. Rekvalifikace je pro tebe zdarma, platí Úřad práce. Papírování a schvalování trvá asi měsíc. Mezitím ti můžeme poradit, jaký kurz si vybrat. Takže na nic nečekej, napiš nám hned. Čím dřív se do všeho pustíme, tím dřív budeš mít lepší práci.

Nechceš čekat?

Začni hned jako samoplátce! Napiš nám a vše domluvíme!

Krok 2: Objevovat IT

Ukážeme a naučíme všechno, co budeš pro start kariéry v IT potřebovat. Rekvalifikační kurz můžeš dělat i při práci. Máš volných 10 hodin týdně? Pak čas máš! Většina výuky je online, prezenční školení naplánujeme individuálně podle tvých možností. Neboj, všechno bude snadnější, než si teď myslíš. Včetně závěrečné zkoušky.

Krok 3: Nastoupit do nové práce

Pomůžeme ti nastartovat novou kariéru. Protože jsme spolu už nějaký čas strávili, budeme vědět, jestli budeš lepší programátor, datový analytik nebo se v tobě skrývá webmaster. Dostaneš tipy, jak napsat životopis, jak se připravit na pohovor. Plavat tě naučíme!

Máš dotazy? Zavolej nám!

533 334 543

Vyber si kurz podle sebe a za 3 měsíce už budeš plynně programovat.

Univerzální programovací jazyk, vhodný pro začátečníky. Pokud si jej zvolíš, čeká tě práce ve velkých firmách. Platy v Javě bývají nejvyšší. Po tomto jazyce je vždy poptávka.

Zajímá tě datová analýza a umělá inteligence? Pak zvol populární Python! Jazyk je snadný, vývojářské týmy jsou ve větších i menších firmách a o práci nouzi mít nebudeš.

Univerzální programovací jazyk, vhodný i pro začátečníky. Pracují s ním hlavně větší firmy a korporace. Běží na něm třeba mobilní aplikace. A s C# .NET práci najdeš vždycky.

Velmi populární jazyk, po kterém je velká poptávka. Slouží webům všeho druhu, pracují s ním týmy v malých firmičkách i velké korporace. Práce tedy vždy bude dost.

Na jazyku PHP fungují e-shopy včetně již připravených šablon (řešení) a webů. Naučíš se ho rychle. Pracovat budeš pro menší i větší firmy a můžeš být i programátorem na volné noze, tedy freelancer.

Nevíš, jaký jazyk si vybrat? Doporučujeme zvolit Javu nebo C# .NET, protože jsou vhodné pro začátečníky, je po nich velmi dobrá pracovní poptávka a jsou univerzální.

ITnetwork, těší nás.

Jeden studoval IT v Helsinkách, další učil 15 let na střední škole. A třetí… ne, nebudeme tě nudit dlouhým výpisem toho, jak jsou naši lektoři skvělí. Protože to zjistíš hned na první hodině. Všichni mají vedle spousty zkušeností i jasnou představu, jak z učení udělat užitečnou zábavu. Každý z nich se navíc programováním stále živí. Zkrátka vědí jak na to – a naučí to i tebe.

92 % absolventů najde práci v IT do 3 měsíců

Naši partneři

Kurz Programátor Java PRO s garancí práce

ITnetwork doporučuje komplexní 6 měsíční kurz Java PRO.

Java je jazyk, ve němž se píší zejména korporátní aplikace a mobilní appky. Pokud si jej tedy zvolíš, čeká tě práce ve velkých firmách se špičkovým platem. Po programátorech, kteří umí psát v Javě, je navíc vždy velká poptávka.

Po úspěšném dokončení kurzu Java PRO ti garantujeme získání zaměstnání na pozici Junior programátor s adekvátním platovým ohodnocením, které se běžně pohybuje okolo 55.000 Kč za měsíc. V následujících 5 letech se pak můžeš posunout na pozici senior Java programátor s platem až 160.000 Kč.

Vydělávej až 160 tisíc měsíčně

Java programátor - PRO, s garancí zaměstnání

Celkem 294 hodin výuky:

  • 90 hodin prezenčních - celkem 11 dnů v Praze.
  • *204 hodin formou online e-learningu


Celkem 6 měsíců času. Začíná individuálně pro každého uchazeče.


✓ Interaktivní e-learning
✓ Prezenční školení
✓ Online školení s lektorem
✓ Fullstack projekt
✓ Pokročilá práce s frameworkem Spring Boot
✓ Práce s frameworkem React
✓ Best practices
Garance zaměstnání

Od 39.900 Kč.

*Jedná se o přibližný čas, který průměrně zabere přečtení všech článků a vypracování všech cvičení a testů vč. časové rezervy.

Napiš nám

Nejjednodušší způsob, jak získat informace. A první krok k lepší práci.

Svým dotazem se k ničemu nezavazuješ, ale zato získáš odpovědi na všechny svoje otázky. Poradíme ti a také společně dáme dohromady všechny potřebné doklady pro Úřad práce.

Rekvalifikační kurz můžeš mít již od 0 Kč! Zjisti jak:

Získej rekvalifikační kurz

Již od 0 Kč

Základní verze rekvalifikačních kurzů je možné získat již od 0 Kč, a to skrze podporu od Úřadu práce. Aby bylo možné žádost podat, je potřeba být veden v evidenci Úřadu práce, buď jako jako zájemce o zaměstnání, nebo jako uchazeč o zaměstnání.


Uchazeč o zaměstnání je nezaměstnaný člověk, registrovaný na Úřadu práce. Zájemce o zaměstnání je potom pracující člověk, který ale touží po změně oboru, a je rovněž registrovaný na Úřadu práce (např. zaměstnanec, OSVČ, rodič na rodičovské dovolené).


Nemusíš se obávat formalit, s podáním žádosti na Úřad práce ti pomůžeme a poskytneme ti veškerou aktuální dokumentaci. Více informací ti sdělíme po odeslání přihlášky.

Akreditovaný kurz MŠMT

Máš otázky? Máme odpovědi!

Jaké je potřeba dokončené vzdělání?

Stačí mít základní vzdělání.

Musím umět anglicky?

Pro absolvování kurzu to není nutné. S angličtinou ale budeš mít víc možností a vyšší plat.

Předpokládáte nějaké zkušenosti s programováním?

Ne, vždyť je to rekvalifikace :)

Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky a bez omezení věku. Co se práce na počítači týče, musíš jen vědět, jak počítač zapnout, jak si otevřít prohlížeč, jak napsat e-mail a podobně.

Všechny rekvalifikační kurzy jsou určené hlavně lidem mimo IT. Tušíme, že nemáš žádné zkušenosti programování, takže tě základy a principy programování naučíme.

Kolik kurz stojí?

Kurz si můžeš zaplatit nebo požádat o dotaci Úřad práce.

Žádost na úřad práce ti pomůžeme vyřídit, napiš nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma. V případě, že kurz hradí ÚP, nic neplatíš. Tvoje kurzovné platí úřad přímo nám po úspěšném dokončení kurzu.

Pokud se rozhodneš si kurz hradit jako samoplátce, cena kurzu je u všech technologií stejná, a to 34.900 Kč. Můžeš využít i splátkový kalendář, kdy zaplatíš 4 × 8.725 Kč.

Jsme držitelé celkem 5 akreditací pro profesi „Programátor www aplikací“, a to:

  • Programátor www aplikací v Javě
  • Programátor www aplikací v C# .NET
  • Programátor www aplikací v PHP
  • Programátor www aplikací v Pythonu
  • Programátor www aplikací v JavaScriptu

Jak dlouho trvá vyřízení formalit?

Do 24 hodin, pokud rekvalifikaci platíš ze svého. Do 30 dnů, když využiješ dotaci od úřadu práce.

Je přihlášení na rekvalifikaci složité?

Není a navíc ti pomůžeme. Celým procesem včetně podání žádosti na Úřad práce, zaslání aktuálních a potvrzených podkladů, tě provede náš rekvalifikační specialista. Napiš nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma.

Můžu se rekvalifikovat, i když mám práci?

Ano, na kurz se můžeš přihlásit, ať už máš registraci na Úřadu práce jako uchazeč nebo zájemce o zaměstnání. Pokud patříš do jedné z těchto dvou skupin, můžeš požádat o uhrazení kurzu právě Úřadem práce. Pomůžeme ti žádost podat.

Nabídka tak platí i pro všechny, kteří jsou zaměstnaní nebo pracují jako OSVČ, i pro všechny na rodičovské dovolené. Aby kurz uhradil ÚP, je potřeba se stát zájemcem o zaměstnání na ÚP. Žádost ti pomůžeme vyřídit, napiš nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma.

Mohu získat práci ještě během rekvalifikace?

Ano. Jen je třeba po podpisu pracovní smlouvy na úřadu práce hned požádat o převedení do evidence zájemců o zaměstnání, aby ÚP by nadále kurz hradil.

Jak si mám vybrat kurz?

Kromě informací u přehledu kurzů jsme pro tebe připravili i stručný návod. Pokud jde o výběr programovacího jazyka, nejvíce doporučujeme Javu nebo C# .NET. Oba jazyky jsou univerzální a jednoduché, takže jsou vhodné pro začátečníky. A je po nich velká poptávka na pracovním trhu, takže práci určitě najdeš.

Kdy kurz začíná?

Kurz začíná individuálně, pro každého zvlášť, po schválení tvojí žádosti úřadem práce, nebo po uhrazení částky.

Jak kurz probíhá?

Kurz je kombinovaný, část probíhá online formou e-learningu a závěr jako prezenční školení.

Online část kurzu jsou interaktivní výukové lekce, které kromě teorie obsahují i cvičení, konkrétní příklady z praxe a kontrolní testy. Studium si můžeš maximálně přizpůsobit svým možnostem. Díky online e-learningu můžeš studovat kdykoliv a odkudkoliv. Proto je kurz vhodný i pro pracující a jinak vytížené zájemce.

Online výuka ti navíc umožňuje studovat tempem, které ti nejvíc vyhovuje. Jasná osnova s doporučeními ti ukáže, co dělat a čeho se držet. A pokud budeš tápat, jsou tu lektoři a koučové, kteří potíže a nejasnosti pomohou vyřešit.

Jakmile budeš mít hotovou online část studia, rekvalifikace pokračuje prezenčním školením. Ale ani tady se nemusíš bát, termínově si vycházíme vstříc.

Kdy a kde bude prezenční výuka?

Termíny celodenních prezenčních školení řešíme individuálně, vždy až když dokončíš příslušnou část e-learningu. Všechna školení pak probíhají v Praze.

Pracuju. Budu všechno stíhat?

Budeš. Kurzy jsou hlavně online, tempo studia je na tobě. Prezenční školení pak domlouváme individuálně.

Co všechno budu moct po rekvalifikaci dělat?

Možností je spousta. Práce nemusí být jen čistě programování, ale třeba i analýza dat, testování nebo projektové řízení.

Opravdu najdu novou práci?

Cílem rekvalifikace je naučit tě všechno, co budeš v nové práci potřebovat. Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme. Chceme, abyste díky studiu nejen úspěšně složili zkoušku, ale i získali uplatnění jako junior programátoři. Kurz je koncipovaný tak, že učí základy a principy, a pak je možné doučit se pokročilejší znalosti, nebo i další programovací jazyk.

Po úspěšném složení zkoušky získáš osvědčení akreditované MŠMT ČR.

Absolventům pomáháme i s přípravou životopisu a dáváme užitečné tipy k pracovnímu pohovoru. Budeme s tebou v kontaktu i po dokončení kurzu.

Jak rychle najdu novou práci v IT? Běžně do 3 měsíců. Někteří práci hledají už během kurzu a zkoušku složí už jako pracující programátoři. Je to vždy podle situace a možnostech. Někdo má víc času studovat i hledat práci, jinému víc vyhovuje klidnější tempo. Obojí je v pořádku.

Jak rychle najdu novou práci v IT?

Běžně do 3 měsíců. Někteří práci hledají už během kurzu a zkoušku složí už jako pracující programátoři. Je to vždy podle situace a možnostech. Někdo má víc času studovat i hledat práci, jinému víc vyhovuje klidnější tempo. Obojí je v pořádku.

Máš otázku, na kterou tu chybí odpověď?

Napiš nám, odpovíme ti a společně najdeme nejlepší řešení.

Už všechno víš?

Vyber si kurz!

Akreditace č.j. MSMT-1493/2022-7 , Akreditace č.j. MSMT-24521/2022-4


 

Aktivity