Rekvalifikační kurzy
hrazené úřadem práce

Rekvalifikační kurzy hrazené úřadem práce

Dostaňte se do nejperspektivnějšího oboru dneška! Pojďte s námi do IT, víme, jak na to! Na trhu jsme již více než deset let a našimi kurzy už prošly tisíce spokojených studentů. Navíc u nás můžete studovat i zdarma. Vyberte si kurz akreditovaný Ministerstvem školství a staňte se Programátorem www aplikací s podporou úřadu práce - Vy nezaplatíte ani korunu!

Co mám udělat pro novou kariéru v IT?

Krok 1: Přihlásit se

Napište nám. Rekvalifikace je pro vás zdarma, platí úřad práce. Papírování a schvalování trvá asi měsíc. Mezitím vám můžeme poradit, jaký kurz si vybrat. Takže na nic nečekejte, napište nám hned. Čím dřív se do všeho pustíme, tím dřív budete mít lepší práci.

Nechcete čekat?

Začněte hned jako samoplátce! Napište nám a vše domluvíme!

Krok 2: Objevovat IT

Ukážeme a naučíme všechno, co budete pro start kariéry v IT potřebovat. Rekvalifikační kurz můžete dělat i při práci. Máte volných 10 hodin týdně? Pak čas máte! Většina výuky je online, prezenční školení naplánujeme individuálně podle vašich možností. Nebojte, všechno bude snadnější, než si teď myslíte. Včetně závěrečné zkoušky.

Krok 3: Nastoupit do nové práce

Pomůžeme vám nastartovat novou kariéru. Protože jsme spolu už nějaký čas strávili, budeme vědět, jestli budete lepší programátor, datový analytik nebo se v tobě skrývá webmaster. Dostanete tipy, jak napsat životopis, jak se připravit na pohovor. Plavat vás naučíme!

Máte dotazy? Zavolej nám!

539 096 928

Vyberte si kurz podle sebe a za 4 měsíce už budete plynně programovat.

Univerzální programovací jazyk, vhodný pro začátečníky. Pokud si jej zvolíte, čeká vás práce ve velkých firmách. Platy v Javě bývají nejvyšší. Po tomto jazyce je vždy poptávka.

Univerzální programovací jazyk, vhodný i pro začátečníky. Pracují s ním hlavně větší firmy a korporace. Běží na něm třeba mobilní aplikace. A s C# .NET práci najdete vždycky.

Zajímá vás datová analýza a umělá inteligence? Pak zvolte populární Python! Jazyk je snadný, vývojářské týmy jsou ve větších i menších firmách a o práci nouzi mít nebudete.

Velmi populární jazyk, po kterém je velká poptávka. Slouží webům všeho druhu, pracují s ním týmy v malých firmičkách i velké korporace. Práce tedy vždy bude dost.

Na jazyku PHP fungují e-shopy včetně již připravených šablon (řešení) a webů. Naučíte se ho rychle. Pracovat budete pro menší i větší firmy a můžete být i programátorem na volné noze, tedy freelancer.

Nevíte, jaký jazyk si vybrat? Doporučujeme zvolit Javu nebo C# .NET, protože jsou vhodné pro začátečníky, je po nich velmi dobrá pracovní poptávka a jsou univerzální.

ITnetwork, těší nás.

Práce a podnikání v IT

Jeden studoval IT v Helsinkách, další učil 15 let na střední škole. A třetí… ne, nebudeme vás nudit dlouhým výpisem toho, jak jsou naši lektoři skvělí. Protože to zjistíte hned na první hodině. Všichni mají vedle spousty zkušeností i jasnou představu, jak z učení udělat užitečnou zábavu. Každý z nich se navíc programováním stále živí. Zkrátka vědí jak na to – a naučí to i vás.

92 % absolventů najde práci v IT do 3 měsíců

Naši partneři

Kurz Programátor Java PRO s garancí práce

ITnetwork doporučuje komplexní 6 měsíční kurz Java PRO.

Java je jazyk, ve němž se píší zejména korporátní aplikace a mobilní appky. Pokud si jej tedy zvolíte, čeká vás práce ve velkých firmách se špičkovým platem. Po programátorech, kteří umí psát v Javě, je navíc vždy velká poptávka.

Po úspěšném dokončení kurzu Java PRO vám garantujeme získání zaměstnání na pozici Junior programátor s adekvátním platovým ohodnocením, které se běžně pohybuje okolo 55.000 Kč za měsíc. V následujících 5 letech se pak můžete posunout na pozici senior Java programátor s platem až 160.000 Kč.

Vydělávejte až 160 tisíc měsíčně

Java programátor - PRO, akreditovaný, s garancí zaměstnání

Celkem 294 hodin výuky:

  • 90 hodin prezenčních - celkem 11 dnů v Praze.
  • *183 hodin formou online e-learningu
  • 21 hodin online konzultací


Celkem 6 měsíců času. Začíná individuálně pro každého uchazeče.


✓ Interaktivní e-learning
✓ Prezenční školení
✓ Online školení s lektorem
✓ Fullstack projekt k vlastní prezentaci
✓ Pokročilá práce s frameworkem Spring Boot
✓ Práce s frameworkem React
✓ Best practices
✓ Osvědčení o rekvalifikaci MŠMT ČR
100% Garance zaměstnání

Od 100.800 Kč 39.900 Kč.
Nyní až -60%! Využij dotaci a stipendium!

*Jedná se o přibližný čas, který průměrně zabere přečtení všech článků a vypracování všech cvičení a testů vč. časové rezervy.

Napište nám

Napište nám. Je to nejjednodušší způsob, jak získat informace. A první krok k lepší práci.

Svým dotazem se k ničemu nezavazujete, ale zato získáte odpovědi na všechny svoje otázky. Poradíme vám a také společně dáme dohromady všechny potřebné doklady pro úřad práce.

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů

Rekvalifikační kurz můžete mít již od 0 Kč! Zjistěte jak:

Získej rekvalifikační kurz

Již od 0 Kč

Základní verze rekvalifikačních kurzů je možné získat již od 0 Kč, a to skrze podporu od úřadu práce. Aby bylo možné žádost podat, je potřeba být veden v evidenci úřadu práce, buď jako jako zájemce o zaměstnání, nebo jako uchazeč o zaměstnání.


Uchazeč o zaměstnání je nezaměstnaný člověk, registrovaný na úřadu práce. Zájemce o zaměstnání je potom pracující člověk, který ale touží po změně oboru, a je rovněž registrovaný na úřadu práce (např. zaměstnanec, OSVČ, rodič na rodičovské dovolené).


Nemusíte se obávat formalit, s podáním žádosti na úřad práce vám pomůžeme a poskytneme vám veškerou aktuální dokumentaci. Více informací vám sdělíme po odeslání přihlášky.

Akreditovaný kurz MŠMT Práce a podnikání v IT

Máte otázky? Máme odpovědi!

Jaké je potřeba dokončené vzdělání?

Pro variantu BASIC stačí mít základní vzdělání. V případě varianty Java PRO je nutné mít středoškolské vzdělání zakončené maturitou nebo výučním listem.

Musím umět anglicky?

Pro absolvování kurzu to není nutné. S angličtinou ale budete mít víc možností a vyšší plat.

Předpokládáte nějaké zkušenosti s programováním?

Ne, vždyť je to rekvalifikace :)

Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky a bez omezení věku. Co se práce na počítači týče, musíte jen vědět, jak počítač zapnout, jak si otevřít prohlížeč, jak napsat e-mail a podobně.

Všechny rekvalifikační kurzy jsou určené hlavně lidem mimo IT. Tušíme, že nemáte žádné zkušenosti programování, takže vás základy a principy programování naučíme.

Kolik kurz stojí?

Varianta kurzu BASIC

Kurz si můžete zaplatit nebo požádat o dotaci úřad práce.

Žádost na úřad práce vám pomůžeme vyřídit, napište nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma. V případě, že kurz hradí ÚP, nic neplatíš. Tvoje kurzovné platí úřad přímo nám po úspěšném dokončení kurzu.

Pokud se rozhodnete si kurz hradit jako samoplátce, cena kurzu je u všech technologií stejná, a to 34.900 Kč. Můžete využít i splátkový kalendář, kdy zaplatíte 4 × 8.725 Kč.

Jsme držitelé celkem 5 akreditací pro profesi „Programátor www aplikací“, a to:

  • Programátor www aplikací v Javě
  • Programátor www aplikací v C# .NET
  • Programátor www aplikací v PHP
  • Programátor www aplikací v Pythonu
  • Programátor www aplikací v JavaScriptu

Varianta kurzu PRO

Na první část varianty PRO, která obsahem odpovídá variantě BASIC, je možné využít dotaci přes ÚP, čímž ji získáte za 34.900 Kč 0 Kč. Tímto lze získat až -35 % z celkové ceny.

Druhá projektová část se pak hradí z vlastních zdrojů. Nyní ji díky akci můžete získat od 65.900 Kč 39.900 Kč (až -25 % z celkové ceny) absolvováním stipendijního testu!

I zde pak můžete využít splátkový kalendář, kdy se částka rozdělí do šesti měsíčních splátek, tedy 6x 16.800 Kč od 6x 6.650 Kč měsíčně.

Pro samoplátce je celková cena kurzu za obě části 100.800 Kč od 74.800 Kč v závislosti na výsledku stipendijního testu.

Níže je vidět, jak se vyvíjí plat junior programátora v čase:

Práce a podnikání v IT

Jak dlouho trvá vyřízení formalit?

Do 24 hodin, pokud rekvalifikaci platíte ze svého. Do 30 dnů, když využijete dotaci od úřadu práce.

Práce a podnikání v IT

Je přihlášení na rekvalifikaci složité?

Není a navíc vám pomůžeme. Celým procesem včetně podání žádosti na úřad práce, zaslání aktuálních a potvrzených podkladů, vás provede náš rekvalifikační specialista. Napište nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma.

Můžu se rekvalifikovat, i když mám práci?

Ano, na kurz se můžete přihlásit, ať už máte registraci na úřadu práce jako uchazeč nebo zájemce o zaměstnání. Pokud patříte do jedné z těchto dvou skupin, můžete požádat o uhrazení kurzu právě úřadem práce. Pomůžeme vám žádost podat.

Nabídka tak platí i pro všechny, kteří jsou zaměstnaní nebo pracují jako OSVČ, i pro všechny na rodičovské dovolené. Aby kurz uhradil ÚP, je potřeba se stát zájemcem o zaměstnání na ÚP. Žádost vám pomůžeme vyřídit, napište nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma.

Mohu získat práci ještě během rekvalifikace?

Ano. Jen je třeba po podpisu pracovní smlouvy na úřadu práce hned požádat o převedení do evidence zájemců o zaměstnání, aby ÚP by nadále kurz hradil.

Jak si mám vybrat kurz?

Kromě informací u přehledu kurzů jsme pro tebe připravili i stručný návod. Pokud jde o výběr programovacího jazyka, nejvíce doporučujeme Javu nebo C# .NET. Oba jazyky jsou univerzální a jednoduché, takže jsou vhodné pro začátečníky. A je po nich velká poptávka na pracovním trhu, takže práci určitě najdete.

Kdy kurz začíná?

Kurz začíná individuálně, pro každého zvlášť, po schválení tvojí žádosti úřadem práce, nebo po uhrazení částky.

Jak kurz probíhá?

Kurz je kombinovaný, část probíhá online formou e-learningu a závěr jako prezenční školení.

Online část kurzu jsou interaktivní výukové lekce, které kromě teorie obsahují i cvičení, konkrétní příklady z praxe a kontrolní testy. Studium si můžete maximálně přizpůsobit svým možnostem. Díky online e-learningu můžete studovat kdykoliv a odkudkoliv. Proto je kurz vhodný i pro pracující a jinak vytížené zájemce.

Online výuka vám navíc umožňuje studovat tempem, které vám nejvíc vyhovuje. Jasná osnova s doporučeními vám ukáže, co dělat a čeho se držet. A pokud budete tápat, jsou tu lektoři a koučové, kteří potíže a nejasnosti pomohou vyřešit.

Jakmile budete mít hotovou online část studia, rekvalifikace pokračuje prezenčním školením. Ale ani tady se nemusíte bát, termínově si vycházíme vstříc.

Kdy a kde bude prezenční výuka?

Termíny celodenních prezenčních školení řešíme individuálně, vždy až když dokončíte příslušnou část e-learningu. Všechna školení pak probíhají v Praze.

Pracuju. Budu všechno stíhat?

Budeš. Kurzy jsou hlavně online, tempo studia je na vás. Prezenční školení pak domlouváme individuálně.

Co všechno budu moct po rekvalifikaci dělat?

Možností je spousta. Práce nemusí být jen čistě programování, ale třeba i analýza dat, testování nebo projektové řízení.

Níže je vidět, jak se vyvíjí plat junior programátora v čase:

Práce a podnikání v IT

Opravdu najdu novou práci?

Cílem rekvalifikace je naučit vás všechno, co budete v nové práci potřebovat. Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme. Chceme, abyste díky studiu nejen úspěšně složili zkoušku, ale i získali uplatnění jako junior programátoři. Kurz je koncipovaný tak, že učí základy a principy, a pak je možné doučit se pokročilejší znalosti, nebo i další programovací jazyk.

Po úspěšném složení zkoušky získáte osvědčení akreditované MŠMT ČR.

Absolventům pomáháme i s přípravou životopisu a dáváme užitečné tipy k pracovnímu pohovoru. Budeme s vámi v kontaktu i po dokončení kurzu.

Jak rychle najdu novou práci v IT?

Běžně do 3 měsíců. Někteří práci hledají už během kurzu a zkoušku složí už jako pracující programátoři. Je to vždy podle situace a možnostech. Někdo má víc času studovat i hledat práci, jinému víc vyhovuje klidnější tempo. Obojí je v pořádku.

Máte otázku, na kterou tu chybí odpověď?

Napište nám, odpovíme vám a společně najdeme nejlepší řešení.

Už všechno víš?

Vyber si kurz!

Akreditace č.j. MSMT-1493/2022-7 , Akreditace č.j. MSMT-24521/2022-4 , Akreditace č.j. MSMT-29903/2023-5-7


 

Aktivity