NOVINKA - Online rekvalifikační kurz Python programátor. Oblíbená a studenty ověřená rekvalifikace - nyní i online.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Historie změn - Automatizované testování front-endu - Příprava prostředí

Datum Akce Jméno Text
23. dubna 18:38 Předáno ke schválení Avatar David Hartinger
14. dubna 13:20 Editace Avatar Radim Štross schválení úprav React projektu + nový screenshot z PyCharmu
9. dubna 18:00 Předáno ke schválení Avatar Radek Vymětalík Převedení React projektu na Vite
27. března 14:36 Editace Avatar Radim Štross lekce přesunuta do kurzu automatizovaného testování
17. března 16:25 Editace Avatar Radim Štross kontrola úprav (převedení JS testu do Pythonu) - nový screenshot struktury projektu, cesta dle předchozích lekcí, doplnění podnadpisů, drobné úpravy v textu, kontrola archivu (testovací skript případně ještě přesuneme)
16. března 18:42 Předáno ke schválení Avatar Filip Zeman
7. března 23:22 Editace Avatar David Novák Kontrola korekce gramatiky
25. února 20:39 Předáno ke schválení Avatar Pavel Očenášek Korekce gramatiky – v powershellu > v PowerShellu; slovosled; překlepy; předložky
23. ledna 11:39 Editace Avatar Radim Štross nová ikona
22. ledna 17:48 Editace Avatar Radim Štross oprava: script v textu česky -> skript
22. ledna 17:18 Publikace Avatar Radim Štross
17. ledna 9:17 Předáno ke schválení Avatar Filip Zeman
Aktivity