Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: PHP programátor - kolega nebo kolegyně do týmu

Aktivity
Avatar
Richard
Inzerent nabídek práce
Avatar
Richard:29.1.2020 21:23

Hledám do našeho týmu kolegu a nebo kolegyni na pozici PHP programátor

O co jde:

  • Práce z domova - remote nebo v kanceláři, nebo mix.
  • Rozsah práce: částečný úvazek nebo plný úvazek - dle dohody.

Co by bylo fajn umět:

  • Znalost PHP programování - výhodou je znalost Symfony frameworku (alespoň základní)
  • Základní zkušenosti s databázemi (MySQL/MariaDB)
  • Výhodou je znalost práce s verzovacím systémem (Git)
  • Samostatnost při plnění úkolů (při práci z domova)
  • Znalost angličtiny minimálně na úrovni čtení technické dokumentace

Náplň práce:

  • Programování PHP aplikací ve frameworku Symfony
  • Programování pro Wordpress CMS

Zkusil jsem: Jde o práci jak na nových tak i stávajících projektech (rozvoj, úpravy...)

Není třeba být borec, důležitá je chuť se učit.

Chci docílit: Více info rád pošlu, nebo si zavoláme.

Ing. Richard Koza
Tvorba prémiových webů a software na míru
Atwel International,s­.r.o.
richard.koza@umimeweby.cz
www.umimeweby.cz
tel: +420 602 360 707

29.1.2020 21:23
Udělej to teď - možná nebudeš mít už čas to udělat později
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.