Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 30
Avatar
*smoky*
Člen
Avatar
*smoky*:23.5.2015 16:19

Zdravím,

ve většině požadavků na různé pozice mimo IT je pouze uživatelská znalost MS office, jak jim rovnou v životopise naznačit, že nepatřím pouze k běžným uživatelům, kteří na bluescreen, nefunkční internetové připojení či vypadlí drát od myši volají opraváře, případně interního ajťáka? Jak zaměstnavateli naznačit, že bych mimo svou práci dokázal pomoci s údržbou či opravou počítačové infrastruktury jak po stránce SW, tak po stránce HW?

Odpovědět
23.5.2015 16:19
Pít, žít, umřít.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na *smoky*
Tomáš Maňhal:23.5.2015 16:31

Uvedeš do životopisu, že jsi pokročilý uživatel PC. Případně dodáš k životopisu certifikáty, které stvrzují tvoji znalost.

Pokud někdo hledá zaměstnance a do výběrovky vypíše prostě jenom znalost Office, tak je jim stejně fuk, jestli k tomu umíš naprogramovat lunární modul. Takového člověka nepotřebují nebo nevyužijí, protože po Tobě chtějí jen Office a na ostatní věci mají zaměstnaného technika :-)

Pokud si myslíš, že máš na to být třeba IT Technik, tak se na takovou pozici přihlaš.

Podmínky výběrového řízení jsou vždy jasně stanovené a zaměstnavatel tam i definuje jakou pozici nabízí. Další postup nebo přeřazení je už v rámci firmy až poté, co se staneš součástí.

Editováno 23.5.2015 16:31
 
Nahoru Odpovědět
23.5.2015 16:31
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.