Hledáme pomocníky pro pražské prezenční kurzy programování - pohodová brigáda. Více info
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy. Zároveň pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
discount week 50
Avatar
Neaktivní uživatel:20.7.2013 12:49

Zdravím,

rád bych vytvořit portál s návody "Jak něco udělat" od pletí zahrádky až po generování XML v PHPčku. Návody by přidávali sami uživatelé. Autor návodu by si navolil, jestli chce návod přidat zdarma, nebo za kredity. Neregistrovaný uživatel pak bude mít možnost shlédnout návody jen zdarma, registrovaný by mohl zdarma i za kredity (kredity by se platili formou SMS).

Naprogramovat to zvládnu sám, hledám jen někoho, kdo by se přidal a vytvořil design. Nevadilo by mi ani, kdybychom z toho udělali komunitní projekt. Plánuju to napsat v Nette, tak kdo má trochu volného času, který chce zabít, napište mi na email nebo sem do komentářů. :)

akki.seat@gmail.com

Odpovědět
20.7.2013 12:49
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Michal Žůrek - misaz:20.7.2013 13:02

na toto je tu inkubátor, ale to až zas tak nevadí. Nápad je to zajmavý jen to navrhuj tak aby v tom nenastal zmatek. Zařazuj návody lidí do spoust kategorií, dej tam různé filtry, ... .Jestli se ti to povede tak klobouk dolů, zajmavý nápad.

 
Nahoru Odpovědět
20.7.2013 13:02
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Neaktivní uživatel:20.7.2013 14:57

Mno, není to nic originálního, ale snad to vyjde. :)

Nahoru Odpovědět
20.7.2013 14:57
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.