Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET + discount 30
Avatar
Lako
Člen
Avatar
Lako:22.2.2016 15:48

Předem říkám, že s WP příliš velký kamarád nejsem...
Potřebuji jednoduchou věc.
Z klientské aplikace, která má přístup k internetu potřebuji nějak dostat data (klasicky text o cca 100 znaků) někam kde je mohu číst.
Ano, mohl bych implementovat nějakou cloudí službu, atd. Nicméně mi to přijde zbytečné. Stačilo by vytvořit stránku ve tvaru: mojestránka.cz/zap­pky. Na tuhle stránku by z klientské aplikace chodili požadavky ve tvaru: mojestránka.cz/zap­pky?text=něja­kýTextKterýChci­Uložit... Já bych z té adresy ukládal do databáze, či do souboru ten text.
Jednoduché.
Jde něco takového udělat s wordpressem, aniž bych musel lézt do kódu? Nějaký plugin? Nebo alespoň takový plugin, který mi řekne přesné url, které byli použity u mojí stránky..??

 
Odpovědět
22.2.2016 15:48
Avatar
Nahoru Odpovědět
22.2.2016 17:21
Neaktivní uživatelský účet
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Lako
Člen
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Lako:23.2.2016 0:13

To je asi zase trochu zbytečné, respektive nenašel jsem žádné řešení u kterého bych nemusel zadávat username a heslo. Taky to umí publikovat články, ale zase uplně nechci..

No nakonec jsem to udělal (kdyby to někoho zajímalo), tak že jsem si stáhnul doplněk pro tvorbu formulářů, vytvořil formulář na skryté stránce (doplněk pro skrývání stránek), v chrome developer tools se podíval jak vypadá odeslaný formulář (Requested payload) a vytvořil ho pomocí httpClienta v c# tímto zpsobem:

var httpClient = new HttpClient();
 HttpMultipartFormDataContent form = new HttpMultipartFormDataContent();
 form.Add(new HttpStringContent("text co chci poslat"), "názevElementuKterýJsemVyčetlZChromu");
 form.Add(new HttpStringContent(""), "dalšíNutnýElement");
 
 Uri uri = new Uri("http://můjOdkazNaWebASkrytouStránku.cz");
 
 HttpResponseMessage response = await httpClient.PostAsync(  uri, form);

Nejsem na to uplně hrdý, je to celkem snadno napadnutelné (někdo by mě mohl zaspamovat), ale pro účely (rychlá zpětná vazba v mobilní app) to snad postačí. Kdyby někdo řešil podobný problém, stačí napsat.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
23.2.2016 0:13
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.