dodání ihned! nové
Hledáme programátora do rostoucího týmu ITnetwork.cz, 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací
Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
BF
Avatar
Roman Grigar
Člen
Avatar
Roman Grigar:7.7.2014 7:50

Ahoj,

chtěl bych se zeptat jak udělat, když jsem na stránce a otevřu si další stránku, která už se otevře jako nové okno "_blank" a v této podstránce když něco nastavím, zadám atd.. tak se mi automaticky bude aktualizovat i v rodičkovské stránce.

Například budu mít na rodičkovské stránce "Ahoj, jmenuji se" a tam tlačítko zadat jméno. Kliknu na zadat jméno, otevře se nové okno a tam bude třeba formulář. Ve formuláři zadám jméno (třeba Luboš) a po zadání, aniž bych něco aktualizovat v rodičkovské stránce se to změní na "Ahoj, jmenuji se Luboš".

Jako já už tohle vyřešené mám, ale nevím, jestli je to zrovna praktické. Vyšešil jsem to tak, že na blok, kde je něco co chci aktualizovat mám nastavený interval pár vteřin. Samozřejmě že proměnná "jméno" je Session.

Tak se ptám, jestli to jde vyřešit nějak jinak, nebo tohle řešení je správné.

Díky moc

 
Odpovědět
7.7.2014 7:50
Avatar
Honza Bittner
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Roman Grigar
Honza Bittner:7.7.2014 10:28

Podle tvého postupu - tedy otevření nového okna - bych to vyřešil nějak přes AJAX, kam bych poslal proměnnou a na hlavní stránce bych to jen vypsal.

To ale podle mění nejlepší řešení, respektive to otevírání druhé stránky. Lepší by bylo si udělat vlastní formuláře na hlavní stránce. Tedy ho jen otevřeš, pozadí se ti třeba začerní a pak to počká na vyplnění dat a hned se to může nahrát.

Nahoru Odpovědět
7.7.2014 10:28
Student FIT ČVUT. In love with Flutter. :-) Sleduj mě na https://twitter.com/tenhobi a ptej se na cokoli na https://g...
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
1Pupik1989
Člen
Avatar
1Pupik1989:7.7.2014 13:04

Já bych úplně obyčejně použil referenci na nadřazený rám. Čili

window.parent
 
Nahoru Odpovědět
7.7.2014 13:04
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.