Nauč se s námi víc. Využij 50% bonus na e-learningové kurzy.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy

Tipy z Číny - Chytré náramky levně

Je léto a každým rokem se v tuto dobu objeví velmi mnoho nadšených sportovců. Ovšem pokrok je pokrok a konečně si můžeme začít i měřit, jak moc jsme aktivní. K tomu dopomáhají různé chytré nástroje, mezi něž patří hodinky, ale především náramky. Ty mají své výhody, jako například mnohem delší výdrž na jedno nabití a někomu i více vyhovuje mít menší zařízení na svém zápěstí.

AIWEAR M3S

IWEAR M3S

Začneme nejlevnějším kusem. Ten stojí v přepočtu sotva 600 Kč a nabízí svému uživateli kompatibilitu s androidími zařízeními s verzí 4.3 a novější, nebo iOS 7.0 a vyšší. Připojení je řešeno skrze Bluetooth 4.0. Baterie má 60 mAh, nabíjení trvá 2 hodiny a výdrž na jedno nabití se pohybuje okolo týdne. Jako další funkce jsou nabízeny – krokoměr, spalování kalorií, měřič tepové frekvence nebo spánkový monitor. Kuprospěchu hovoří certifikace IP67 nebo možnost vybrat si barvu, v níž si náramek objednáte – modrá, tmavě modrá, šedá, zelená a růžová.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

AIWEAR M3S si můžete pořídit v internetovém obchodu Gear Best již za 23,47 $ (~ 572 Kč).

SMA

SMA

Další model se pohybuje lehce nad hranicí 600 Kč. V rámci možností nabízí to samé. Ovšem znatelně se zvětšil displej, je zde podpora oznámení a bohužel je k dispozici pouze certifikace IP65. Nicméně je zařízení stále možno propojit skrze Bluetooth jak s androidím tak jablečným telefonem, nabízí větší baterii s kapacitou 90 mAh, jež má vydržet až 10 dnů a dokonce se dočkáme podpory českého jazyka.

SMA si můžete pořídit v internetovém obchodu Gear Best již od 25,99 $ (~ 633 Kč).

XIAOMI MI BAND 2

Mi Band 2

A nakonec se podíváme na nejdražší model, jehož cena je závislá i na jméně výrobce. Za necelých 850 Kč dostanete Mi Band 2 se snímačem tepové frekvence, malým displeje a senzorovým tlačítkem. Pásek je velmi příjemný na nošení a je možnost hlavní část zařízení z něj vyjmout. Prakticky se na malém displeji zobrazuje pár ikon s informacemi a to je vše. Zbytek zařídí oficiální aplikace, kde toho najdeme však mnohem více.

Xiaomi Mi Band 2 si můžete pořídit v internetovém obchodu Gear Best již od 34,59 $ (~ 842 Kč).


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 7.8.2016 10:42
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!