Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Vojtěch Linhart
Brigádník
Avatar
Vojtěch Linhart:25.1.2017 22:50

Po více než dvou letech programování vám dnes představuji moji novou počítačovou hru Fight for Beerdor!
Napínavá hra pro jednoho i dva hráče s více než 200 místnostmi, mnoha bonusovými pasážemi a příběhem s pivní tématikou :-D
Je to zatím má největší hra, kterou jsem kdy udělal a proto doufám, že se vám všem bude líbit. S bráchou ji hrajeme poměrně často a zatím nás neomrzela a vás si myslím taky zaujme ;-)

Stahujte zde: https://uloz.to/…-beerdor-exe

Za veškeré připomínky a komentáře budu jedině rád.

 
Odpovědět
25.1.2017 22:50
Avatar
TomBen
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Vojtěch Linhart
TomBen:29.1.2017 8:34

Čiší z toho čiré nadšení pro tvorbu. Grafika je sice klasicky neumětelská, programátorsky v tom nejspíš není jiná výzva než kýble otrocké práce, ale je tam slušně pamatováno na ozvučení a příběh. Ocenil bych hlavně komplexnost celé věci. Hratelnost ale u mě nejvíc narazila na ovládání. Nemožnost nastavit vlastní klávesy pohřbila moji motivaci hned na začátku, takže jsem si ani moc nezahrál. Docela škoda.

Doporučuji udělat verzi II a vypilovat k dokonalosti - tím se nejvíc využijí zkušenosti.

Nahoru Odpovědět
29.1.2017 8:34
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Avatar
David Šercl
Člen
Avatar
Odpovídá na Vojtěch Linhart
David Šercl:31.1.2017 10:05

Hra nevypadá vůbec zle, ale má dost nedostatků. Když si člověk hru pustí POPRVÉ, tak neví jak hru ovládat(pohyb, střelba) a o co v ní vlastně jde. Grafika je průměrná(před­pokládám, že jsi si jí dělal sám) i když jsi si s postavami mohl dát trochu víc práce. Nejvíc postrádám určitý HUD "uživ. rozhraní", v samotné hře není nic popsáno, všechno to člověk musí objevovat pokusy :)
Hra na mě Celkově působí dobře, oceňuji plynulost, komplexnost, příběh a neposledně nápad. Určitě bych zkusil tyhle mušky vychytat. :)

 
Nahoru Odpovědět
31.1.2017 10:05
Avatar
Vojtěch Linhart
Brigádník
Avatar
Odpovídá na David Šercl
Vojtěch Linhart:31.1.2017 18:57

S grafikou souhlasím, ale mé výtvarné umění nedosahuje nijak vysoko :-D Co se týče ovládání, tak mám za to, že je na začátku popsány veškeré klávesy. Ale ano, je pravda, že bych buďto mohl udělat tutoriál, nebo (jak navrhl TomBen) dát možnost nastavit si vlastní klávesy. Každopádně díky ;-)

 
Nahoru Odpovědět
31.1.2017 18:57
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.