Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Zarovnání textu ve Stringgrid

Aktivity
Avatar
Kopeček
Neregistrovaný
Avatar
Kopeček:12.2.2009 16:56

Ahoj prosím o radu v Delphi. Mám vytvořenou tabulku StringGrid a potřebuji , aby text v buňce 0,2 byl zarovnaný na střed(vodorovně i svisle) a byl tučný , případně měl modrou barvu. Předem Ti moc děkuji za radu.

 
Odpovědět
12.2.2009 16:56
Avatar
sdraco
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Kopeček
sdraco:12.2.2009 19:41

Stringgrid má pro všechny buňky stejný font, což znamená, že nelze mít v některé buňce tlustý, v některé modrý a podobně. Pokud ti stačí stejné nastavení pro všechny buňky, stringgrid má vlastnost font, kde určíš barvu, velikost, zarovnání a podobně. Pokud ne, tak si budeš muset napsat její vlastní vykreslení.

Nahoru Odpovědět
12.2.2009 19:41
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.