BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!
The real BF 2020

Profesionální web na pár kliknutí

inPage Potřebujete vyřešit vlastní webové stránky? Pomůže vám populární redakční systém, se kterým jejich tvorbu zvládnete během pár minut, získáte navíc .CZ doménu nebo e-shop!

TIP: Více informací o firemních nebo osobních stránkách najdete na www.inPage.cz.

inPage je oblíbený redakční systém od společnosti ZONER software, který umožňuje vytvořit jednoduchý web za pár minut, ale i větší webové prezentace nebo e-shopy vlastními silami, bez zkušenosti s programováním. Hodí se pro renovaci starých stránek i úplně nové internetové stránky. S inPage můžete na internetu prezentovat svoji firmu rychle, levně, hezky, jednoduše a se vším, co potřebujete. Samozřejmostí je i mobilní šablona, díky které si uživatelé mobilních telefonů i tabletů mohou pohodlně zobrazovat vaše webové stránky nebo snadněji objednávat zboží z e-shopu.

inPage weby s cz doménou

Ukázka webů vytvořených v inPage

S inPage získáte:

  • webové stránky
  • .CZ doménu
  • e-maily
  • podpora SEO (Seznam, Google)
  • e-shop s pokročilými službami
  • stovky šablon (i mobilní)
  • rychlá aktualizace dat on-line
  • balíčky pro vytvoření hotových stránek

Kdo chce hezké a snadno upravovatelné webové stránky s vlastní .CZ doménou, kterou využívají tisícovky spokojených uživatelů s firemními, osobními nebo zájmovými stránkami, služba inPage by pro něj měla být jasnou volbou. S velmi nízkými pořizovacími i provozními náklady, množstvím služeb a .CZ doménou v ceně se stává ve své třídě jedničkou mezi konkurencí.

Akce – 50 % SLEVA

V rámci kampaně na podporu .CZ domény je nyní služba inPage pro tvorbu webových stránek za speciální cenu jen 600 Kč/rok (+ DPH) a včetně domény. Máme řešení i pro ty, kteří nemají na tvorbu stránek dostatek času – vytvoříme vám stránky nebo e-shop za vás. Nachystáme kompletní web v moderním designu, aby ho vyhledávače našli. Stránky vám vytvoříme od 2.900 Kč. Bližší informace a slevy>>

Proč mít prezentaci na .CZ doméně

.CZ doména je součástí webové adresy, e-mailové adresy a všech dalších adres internetových služeb. Vytváří internetovou identitu dotyčné osoby či organizace. Na českém internetu je nejvíce oblíbená ze všech existujících doménových koncovek (aktuálně se těší 1.150.000 registracím). Pro prezentaci v českém prostředí má nezaměnitelný význam. Pokud chceme začít prezentovat svoji firmu či osobu, jasná volba by měla padnout na .CZ doménu od české firmy. Veškeré informace o systému inPage naleznete na webových stránkách www.inPage.cz nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. 603 196 637, e-mail admin(zav)zoner.cz.

inPage

 

Aktivity (1)