BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!
The real BF 2020

Studentská vývojářsko-umělecká skupina Nouvelle Communauté

Nuvel

Existuje spousta způsobů jak studenti začínají svůj profesní život; někteří začnou podnikat sami na sebe, jiní se přidají do zajetých společností jako výpomoc, jiní si vlastní společnost založí. To, co jsme zvolili my, je kombinací všeho uvedeného, jenom s tím rozdílem, že kombinujeme jen to nejlepší a minimalizujeme negativa – stále jsme jednotlivci, ale protože jsme všichni názorově víceméně homogenní a sdílíme naše cíle, hodnoty a vizi, říkáme si jedním jménem, prezentujeme se jednotně a spolupracujeme spolu. A tak vznikla nová komunita založená na zcela nových principech.

Čím se zabýváme

Co máš v hlavě ty? Rádi produkujeme věci, které nás baví – neotřelý (někdy až přidrzlý a provokativní) design, kreativní řešení s důvtipem a elegantní kód. Mimo tyto dosud hlavní činnosti se zabýváme i hardwarem, marketingem, finanční sférou a dalšími oblastmi, které spolu nějakým způsobem souvisejí. Rádi bychom vytvořili moderní evropské uskupení připomínající svoji organizací kereitsu, kompletní servis pro začínající mladé mozky, ať už jsou odkudkoli.


Všechno někde začíná

Neschovávej se S námi má student výrazně snazší začít svůj profesní život, neboť má možnost si bez jakýchkoli větších rizik v reálném prostředí vyzkoušet co doopravdy obnáší práce, o které se domnívá, že by se jí rád živil po zbytek života, vyzkoušet si různé pozice a činnosti, nabýt zkušenosti a znalosti k tomu potřebné, vybudovat si vlastní základy, na kterých se dá stavět – osobní logo, portfolio, reference, kontakty a případně i klientelu. Nuvel, jak Nouvelle Communauté zkráceně říkáme, je naprosto ideálním prostředím pro vývoj mladých a perspektivních vývojářů mají-li základní předpoklady, na kterých si opravdu potrpíme – slušnost a kultivovanost, disciplína, učenlivost, spolehlivost a odhodlanost. Všechno ostatní už považujeme za vlastnosti, které lze po boku zkušenějších postupně pilovat do kýžené podoby.Fungujeme jinak

Jelikož velmi vítáme inovativní přístupy, stále hledáme cesty jak dělat věci lépe. Svoji neznalost a nezkušenost považujeme za přednost, neboť mnoho věcí máme možnost poznat na vlastní kůži a nic nám nebrání v originálním (často velmi nestandardním) přístupu k určitým věcem, což považujeme za jeden z našich největších trumfů. Rozhodně u nás nenarazíte na věci jako zákaz konkurence, spodní věková hranice, hluchota vůči dobrým návrhům nebo strop, za který se nedá jít výš. Zlepšujte se Drtivá většina lidí chodí do práce, která se jim příčí a tráví tam minimálně třetinu svého života s lidmi, které vlastně nemá ráda. Nouvelle Communauté je prvním krokem k tomu, jak tuto nehezkou vyhlídku změnit. Vysoká odpovědnost a sebedisciplína, kreativita, inteligence všech typů, schopnost kooperace, důvtip a vyšší nároky na intelekt, to je zapotřebí pro řešení nekonečného spektra problémů. A to všechno nutně vede k jedinému – k vývoji.

„Nepotřebujeme lidi, kteří udělají přesně to, co jim řekneme, potřebujeme lidi, kteří to udělají líp.“

U nás můžeš ztratit jenom čas a to ještě jenom svojí vinnou :-)

Pojď tvořit Nouvelle Communauté s námi!

Web a odkazy na sociální sítě: www.nuvel.eu
Bližší informace na stránce zakladatele projektu


 

Aktivity (1)