Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
fuchs.ra
Člen
Avatar
fuchs.ra:17.10.2016 1:52

Zdravim stala se mi chyba na mem skladanem PC s win 10 celou dobu fungoval normalne. Kdyz jsem odjížděl do prace normalne jsem ho vypnul ale ted kdyz jsem z prace dorazil píše mi to ze je v PC poškozen soubor srttile. Txt. (pisu z pameti) a pocitac nelze spustit nemam zalohy ani bitovou kopii ani in. Disk (upgrade z win 7) takze nevim co dal pri přeskočení opravy (do T. N. NELZE DAT PROTOZE JE v o rigu bez OS) no pri přeskočení mi to ukaze nejaky QR cod s textem critical process died dekuji za kazdou pomoc a omlouvam se za kvalitu psani pisi z mobilu

Odpovědět
17.10.2016 1:52
Každý žijeme mezi okamžikem a nekonečnem
Avatar
Honza Bittner
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na fuchs.ra
Honza Bittner:17.10.2016 3:33

Nejrychlejší a nejjednodušší bude asi stáhnout si instalačku windows 10 (dostupná ze stránek Microsoftu) a počítač přeinstalovat...

Licenční kód by se měl spárovat sám.

Nahoru Odpovědět
17.10.2016 3:33
Absolvent FIT ČVUT :-) Sleduj mě na https://twitter.com/tenhobi a ptej se na cokoli na https://github.com/tenhobi/ama.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.