Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Discount week - May - 50

Hodinky proti usnutí

Každý se někdy ocitneme v situacích, ve kterých si prostě nemůžeme dovolit usnout. Ať už ve škole či při studiu, nebo v práci, na důležité pracovní schůzce či při řízení auta. Jako prevenci proti usnutí může dobře posloužit například kafe. Nebo hodinky. NOZzER vypadají jako obyčejné hodinky z nějakého SciFi filmu, kromě zobrazování času toho však umí trochu víc. Jejich primárním cílem totiž není ani zdaleka ukazovat čas, ale udržet svého uživatele vzhůru.

NOZzER

Hodinky NOZzER, zdroj: Indiegogo

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Díky patentované technologii AMMT (Active mind maintenace technology, přeloženo například jako technologie aktivního uchování mysli) by hodinky měli snížit únavu až o 70 %. Celá technologie funguje na principu hmatových vjemů. V hodinkách jsou instalovány dvě elektrody, které vám každých několik sekund dají malý elektrický šok. Intenzitu šoku i interval jednotlivých probití si můžete nastavit. Po zapnutí vás budou hodinky probíjet pořád, efekt nezávisí na žádných senzorech. Kromě udržování vzhůru mohou hodinky také sloužit jako tichý budík. Jeho efekt by se dal přirovnat k buzení chytrým náramkem nebo hodinkami s vibračním motorkem.

elektrody

elektrody udržující vás vzhůru, zdroj: Indiegogo

Hodinky mají ocelové tělo, OLED displej je kryt minerálním sklem. Na boku se nachází MicroUSB konektor sloužící k nabíjení zabudované Li-Pol baterie a aktualizování softwaru. Výrobci uvádějí, že náramek je absolutně bezpečný a na zdravotní stav nemá žádný vliv, pouze na kůži a nervy v oblasti zápěstí.

Náramek NOZzER bude dostupný v několika modelech i různých barevných provedení. Předobjednat si jej můžete za 59 dolarů, což je cirka necelých 1500 korun. Doručení je plánováno na prosinec 2016. Maloobchodní cena bude o 30 dolarů dražší, celkově tedy přibližně 2100 korun.

Náramek NOZzER naleznete na serveru Indiegogo


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Článek pro vás napsal Pavel Junek 25.4.2016 10:39
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (4)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!