Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Discount week - May - 50

Modulární bezdrátová reprosoustava

Cowin Ark je dvoudílná bezdrátová reprosoustava skládající se z mini soundbaru a výkonného subwooferu s možností bezdrátového nabíjení. Jednotlivé části mohou být používány samostatně, ale i dohromady, díky propojení bezdrátovou technologií Magnetec, která také umožňuje bezdrátové nabíjení. Díky této technologii si tak můžete koupit Ark sestav i více a propojit je všechny dohromady.

Soustava
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Soundbar se skládá ze dvou reproduktorů s pasivním chladičem. Díky své velikosti jej můžete vzít všude s sebou jako Bluetooth reproduktor. Na jedno nabití by měl vydržet až 8 hodin přehráváním hudby, nabíjet lze přes USB nebo bezdrátově z Bass Station. Ta obsahuje 3.5 palcový kulatý subwoofer, který je napájen klasicky ze sítě a je portovaný.

K mobilnímu telefonu se soustava připojuje klasicky přes Bluetooth (pro urychlení párování můžete použít i bezdrátovou technologii NFC) a může sloužit i jako hands-free.

Kompletní specifikace:

Specifikace

Soustava bude dostupná v bílé a černé barvě, prodávat se bude za zhruba 210 liber (7.5 tisíce korun), na serveru Kickstarter si ji můžete předobjednat za 99 liber (3.5 tisíc korun). Za 7 liber (250 Kč) si můžete koupit vak na přenášení soundbaru. První zákazníci by se mohli dočkat již v květnu 2016.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Článek pro vás napsal Pavel Junek 29.1.2016 16:13
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!