BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!
The real BF 2020

Náramek, který vám pomůže s dodržováním pitného režimu

Na crowdfundingovém serveru Kickstarter právě odstartoval chytrý náramek vzdáleně vypadající jako každá druhá nositelnost. Dokáže měřit váš srdeční tep, počet ušlých kroků, nebo také monitorovat spálené kalorie. Jeho hlavní funkcí a jedinečností je ale to, že dokáže měřit úroveň vaší dehydratace a tak vás upozorní, kdy je ten správný čas zastavit a napít se.

Náramek k měření hladiny dehydratace používá infračervené záření a začne vibrovat, pokaždé když jsou tyto hladiny příliš nízko. Je spárován s aplikací v mobilním telefonu, která vám z nasbíraných dat dokáže říci, jaké množství máte vody vypít v daný čas.

LVL
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

CEO společnosti LVL Dustin Freckleton zaručuje, že by náramek měl být „prvním a jediným“ chytrým příslušenstvím, které dovede měřit dehydrataci. Toto však může být pravdou, pouze pokud je tento názor argumentován tím, že ostatní nositelnosti měří hydrataci (např. Fitbit) a ne dehydrataci.

I přes to, že jeho „jedinečnost“ není tak docela jedinečná, je náramek designově docela atraktivní a jeho funkce dokáží zaujmout. Jeho úspěšnost tak nejspíš závisí na kvalitě zpracování a tom jaká bude přesnost měření dehydratace (v kampani na Kickstarteru je uvedeno, že byl testován na 250 lidech).

Životnost baterie Až 4 dny
Doba nabíjení Cca 1-2 hodiny
Odolnost vůči vodě IP67

Náramek bude dostupný ve 3 provedeních (černý silikon, černá kůže a hnědá kůže. Náramek LVL se bude prodávat za 199 dolarů (4 779 korun), nebo si jej můžete předobjednat za 99 dolarů (2 377 korun). Začátek prodeje je stanoven na léto roku 2017.

Zdroj: Kickstarter


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Článek pro vás napsal Pavel Junek 15.9.2016 20:16
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Libor Šimo (libcosenior):16.9.2016 15:58

Už sa teším, keď nejaký český vývojár vyrobí náramok, ktorý ťa upozorní, kedy si máš dať orosenú plzeň. :-D

Odpovědět
16.9.2016 15:58
Aj tisícmíľová cesta musí začať jednoduchým krokom.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
petr.brant
Člen
Avatar
petr.brant:19.9.2016 9:22

Koukám, že jsem předběhl dobu... kdysi jsem si v C# napsal prográmek, který mě upozorní, že bych se měl napít... kdyby ho někdo chtěl, tak zdroják je tady.

 
Odpovědět
19.9.2016 9:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.