Nauč se s námi víc. Využij 50% bonus na e-learningové kurzy.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
discount week 50

Samsung poprvé ukáže projekty z C-Lab na veletrhu CES

Samsung dnes potvrdil, že na veletrhu CES 2016 (Consumer Electronics Show) v Las Vegas ukáže tři projekty ze svého projektu Creative Lab (C-Lab).

C-Lab je jedním z inovačních programů Samsungu, který umožňuje zaměstnancům pěstovat a rozvíjet své vlastní tvůrčí nápady. Založen byl v roce 2012 a od té doby již podpořil více než sto projektů, přičemž 70 z nich bylo dokončeno. Nyní to však bude poprvé, co se některé projekty objeví na veletrhu CES. Jsou to WELT, rink a TipTalk.

WELT

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

WELT je chytrý pásek, který zaznamenává obvod pasu, stravovací návyky, počítá ušlé kroky i čas strávený v sedě. Všechna data posílá do speciální aplikace, která následně uživateli zobrazí grafy a nabídne návrhy na zlepšení péče o tělo. Pásek je navíc k nerozeznání od běžného „hloupého“ pásku.

WELT

rink

rink snímá pohyby ruky a odesílá je do mobilních VR zařízení (například Samsung Gear VR). Umožní tak uživateli se ve virtuální realitě lépe pohybovat a ovládat ji – například si bude moct zahrát virtuální tenis.

rink

TipTalk

TipTalk je nové UX zařízení, které umožňuje lidem poslouchat hudbu, nebo telefonovat, z jejich chytrého zařízení (jako je například Samsung Gear S2) bez použití sluchátek, ale pouhým dotykem ucha. Zvuk je totiž přenášen tělem uživatele. TipTalk může být přidán na chytré i analogové hodinky formou řemínku a komunikuje s chytrým telefonem, který podporuje TTS (text to speech).

TipTalk

Zdroj: Samsung, Sammobile
Zdroj obrázků: Samsung

TIP: Všechny zprávy o veletrhu CES 2016 na ITnetwork.cz můžete sledovat zde

 

Všechny články v sekci
Zprávy z CES
Článek pro vás napsal Pavel Junek 30.12.2015 12:52
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!