BLACK FRIDAY! Slevy až 80 % jsou všude. Tak je nepropásni a přejdi do rostoucího IT oboru!
BF Sales

Další uniklé snímky Moto Z

Chytaná Moto Z má být představena již ve čtvrtek 9. června, nicméně informace unikají ve velkém již několik týdnů. Dříve jste si u nás mohli přečíst například o zadních modulech, nedávno však unikly fotky i obyčejných zadních krytů a také zařízení samotného.

Moto Z kryty

(Zadní kryty pro Moto Z, zdroj: Android Authority)

Ze zveřejněných fotografií je patrné, že kryty budou opět dostupné nejen v různých barvách, ale také s různým povrchem a nejspíše budou vyrobeny i z různých materiálů. První z leva vypadá jako by byl vyroben z korku, lze tak předpokládat, že budou dostupné i jiné kryty vyrobené ze dřeva (například kryt vpravo by mohl být dřevěný). Uprostřed je kryt pravděpodobně vyroben z kůže, vedle kterého je červený kryt s vroubkovaným vzorem.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Zajímavé jsou skryté oblasti pod fotoaparátem, jejich význam není znám, nicméně je pravděpodobné že slouží k uchycení modulů.

Dle Evana Blasse (@evleaks) budou dostupné dvě verze nové Moto Z: Vector Thin a Vertex. Zde jsou jejich pravděpodobné specifikace:

Moto Z Vertex

(Moto Z Vertex, zdroj: Android Authority)

Moto Z Vector Thin

Pravděpodobný nástupce loňské Moto X Style. Jeho spekulované specifikace zahrnují 5.5“ QHD AMOLED displej, čtyřjádrový Snapdragon 820, 3 nebo 4 GB RAM, 64GB úložiště, 2600mAh baterii a zadní 13MPx fotoaparát s laserovým autofokusem. Se svojí tloušťkou 5.2 mm by měl být tenčí než druhý telefon.

Moto Z Vertex

Nástupce Moto X Play. Dle spekulací přijde s 5.5“ FHD displejem, osmijádrovým Snapdragonem 625, 2GB RAM a 16GB úložištěm (nebo 3GB RAM a 32GB úložištěm), 3500mAh baterií a 16MPx fotoaparátem s fázovou detekcí a laserovým autofokusem. Tlustý je 7 milimetrů.

Zdroj: Android Authority


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 6.6.2016 7:56
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!