Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy

Fitness náramek pro plavce

V našich končinách ne příliš známá společnost Misfit představila zajímavý fitness náramek, který neslouží jenom k počítání ušlých kroků. Ve spolupráci s Speedo tak vznikl náramek Misfit Speedo Shine 2, který kromě běžných funkcí umí monitorovat aktivitu ve vodě.

Misfit Speedo Shine 2

(obr. zdroj: Phandroid)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Je vodotěsný do hloubky až 50 metrů a mezi jeho hlavní funkce patří měření uplavané vzdálenosti. Počítat také zvládne uplavaná kola nebo měřit dobu plavání. Zvládne samozřejmě také běžné funkce chytrých náramků. Sleduje ušlé kroky nebo monitoruje spánek (lehký nebo hluboký). Díky vibračnímu motorku uživatele upozorní na příchozí hovory či notifikace, disponuje také jedním programovatelným tlačítkem (určené pro IoT).

Výdrží baterie předčí většinu konkurence. Díky integrované baterii, která není nabíjecí, ale vyměnitelná, se slibovaná výdrž blíží k šesti měsícům.

Základní jednotka náramku je vyrobena z hliníku a obsahuje 12 diod, které jsou uspořádané do kruhu. Náramek je plastový (TPU). Aktivity uživatele jsou monitorovány akcelerometrem a magnetometrem?.

Cena za fitness náramek Misfit Speedo Shine 2 je stanovena na 119 dolarů, dostupný by měl být za 3 až 4 týdny.

Zdroj: Phandroid


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 22.6.2016 10:22
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!