Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!

Nové iPhony mají problém s hodinkami s Androidem

Pokud vlastníte iPhone a rozhodli jste se pořídit si chytré hodinky, systém Android Wear asi nebude tou správnou volbou. Alespoň prozatím. Google sice v srpnu minulého roku uvolnil podporu Android Wear i pro iOS, nyní však majitelé iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus hlásí problém.

ilustrační obrázek

(obr. zdroj: Cult of Mac)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Uživatelé, kteří se rozhodli vyměnit svůj starý iPhone za jeho nejnovější verzi se budou muset nějakou chvíli obejít bez svých hodinek s Androidem. Stávajícím vlastníkům iPhonu 7 totiž nevyskočí okno s dotazem o spárování hodinek s telefonem.

Starší verze jablečného telefonu, jako například iPhone 6 nebo 6s, nemají s Androidem Wear žádný problém, a to ani po aktualizaci na nejnovější iOS 10. Kámen úrazu je tak pravděpodobně v tom, že nový hardware iPhonu 7 si nerozumí se systémem Android Wear. Chyba tak pravděpodobně bude muset být opravena v systému od Googlu, nejspíše nějakou softwarovou záplatou.

Problém byl nahlášen uživateli chytrých hodinek od různých značek, jako například Motorola či Asus na diskuzním fóru Googlu.

„Chci vám jen dát vědět, že mám také tento problém. Nemohu spárovat můj iPhone 7 s hodinkami Moto360 2. generace. S iPhonem 6 s iOS 10 nebyl žádný problém.“

říká jeden z nespokojených uživatelů fóra

Zdroj: Cult of Mac


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 30.9.2016 18:43
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Adam Ježek
Redaktor
Avatar
Adam Ježek:30.9.2016 21:43

Náhoda, nebo to Apple udělal schválně? Po tom podrazu s tonerama od HPčka minulej měsíc bych se tomu už vůbec nedivil.

Odpovědět
30.9.2016 21:43
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.