Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:

Samsung chystá nový TouchWiz

TouchWiz je grafická nadstavba pro Android, kterou využívají skoro všechny chytré mobily a tablety od Samsungu (s výjimkou zařízeních v takzvané Google Edition, které využívají čistý Android). A hodně uživatelům toto „vylepšení“ nevyhovuje a řeší to stahováním launcherů, nebo koupí nového telefonu. Pokud také patříte mezi ty, kterým se TouchWiz nelíbí, mám pro vás dobrou zprávu. Samsung se totiž rozhodl svoji grafickou nadstavbu upravit a zjednodušit.

Iconic UX Iconic UX

(Iconic UX, zdroj: phonearea.com)

Je velice pravděpodobné, že se Samsung inspiruje ve svém Iconic UX, který loni ukázal dnes již nefungující @evleaks na Twitteru. Celkově by TouchWiz měl být upraven až tak, že se bude podobat čistému Androidu. Také počet předinstalovaných aplikací (které většinou nikdo nepoužívá a nejdou odinstalovat) by se měl snížit. Nový TouchWiz bychom měli vidět v „es-šestce“, kterou Samsung představí v březnu na MWC 2015.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 13.1.2015 21:36
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity