Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!

Pero s displejem pro mobilní zařízení

Phree je pero převážně pro mobilní zařízení, které využijí nejen grafici. Připojíte jej k mobilnímu telefonu, tabletu, ale i k notebooku nebo televizi – ke všemu, co má Bluetooth – a můžete začít psát. Na jakémkoliv povrchu. Phree je kompatibilními s nejrůznějšími aplikacemi typu Office, OneNote, EverNote, Acrobat, Google klávesnice, Viber a spoustu dalších, takže vše co napíšete se okamžitě „objeví“ i v zařízení.

Phree spolupracuje s nejrůznějšími aplikacemi

Phree spolupracuje s nejrůznějšími aplikacemi

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Pero v podstatě pracuje jako klasická myš. Pokud s ním píšete, je aktivováno levé tlačítko myši, na boku je pak tlačítko, které simuluje pravé tlačítko myši. Pohyby pera zaznamenává senzor s rozlišením 2000 dpi. Pero má v sobě zabudovaný také reproduktor a mikrofon, můžete tak jeho prostřednictvím vyřizovat hovory.

Popis pera

Popis pera

Zajímavá je přítomnost konektoru na sluchátka. Ještě více však asi překvapí dotykový OLED displej. Ten standardně zobrazuje čas a notifikace (zprávy a hovory), ale může zobrazovat i jiné ikony (dle typu aplikace). Například při zapnutí aplikace pro tvorbu poznámek zobrazí ikony pro přepínání mezi psaním, gumou a zvýrazňovačem. Vývojářům bude uvolněno API pro práci s tímto displejem.

Dostupný je také obal na pero, který může sloužit jako držák pro mobilní telefon.

Dostupný je také obal na pero, který může sloužit jako držák pro mobilní telefon.

Na serveru Indiegogo si můžete pero koupit za 198 dolarů (4900 korun), nebo, i s obalem, za 249 dolarů (6100 korun). Poštovné do Česka stojí 20 dolarů (500 korun).


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 6.3.2016 14:05
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!