Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Discount week - May - 50

Qualcomm představil nové procesory

Výrobce procesorů Qualcomm dnes představil několik nových procesorů řady Snapdragon včetně jednoho, který určený pro wearables. Jmenovitě to jsou Snapdragon 625, 435, 425 a Wear 2100.

Qualcomm Snapdragon

Snapdragon 625 bude určený především pro telefony řadící se do střední a vyšší střední třídy. Měl by nabídnout až o 35 % nižší spotřebu energie než Snapdragon 617, což se podepíše hlavně na zvýšení výdrže baterie. Také by měl zvýšit kvalitu obrazu a výkon GPU.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Další přestavený procesor je Snapdragon 435, který je v podstatě pouze vylepšenou verzí Snapdragonu 430. Díky modemu Qualcomm X8 LTE je prvním procesorem řady 400, který nabídne podporu LTE kategorie 7.

Poslední z představených procesorů určených pro mobilní telefony je Snapdragon 425, který bude srdcem převážně telefonů nižší a střední třídy. Nabídne například rychlejší LTE díky modemu Qualcomm X6, podporu dual IPS a vylepší výdrž baterie. Podporuje fotoaparáty s rozlišením až 16 Mpx.

Snapdragon Wear

Kromě procesorů pro chytré telefony byl představen i procesor pro wearables – Snapdragon Wear 2100. Ten bude dostupný ve dvou verzích - „tethered“, která umožní bezdrátové připojení pomocí WiFi a Bluetooth a „connected“, která přijde i s podporou LTE. Procesor by měl být o 30 % menší, než jeho předchozí verze a měl by mít až o 25 % nižší spotřebu.

Zdroj: Qualcomm, Android and Me
Zdroj všech obrázků: Android and Me


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 11.2.2016 21:50
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!