Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lumina Desktop 0.8.7 přináší hromadu změn a novinek

Lumina Desktop 0.8.7 nyní přináší mnoho novinek. Desktopový systém dostal hlavně nový „systém interakcí". Vše nyní podporuje drag&drop, případně lze podržet pravé tlačítko myši na objektu a zvolit volbu z menu. Objekty jsou také na ploše zarovnány do neviditelné mřížky aby to hezky vypadalo. Došlo i na další věci, které podporují funkcionalitu.

Vylepšení získal také správce souborů. Podporuje více adresářových oken, jak bylo již uvedeno tak i drag&drop. Prohlížení obrázků bylo přesunuto do samostatné části a také byl přidán zoom. Také byl oddělen multimediální přehrávač. Díky přepsání pozadí je správce souborů výrazně rychlejší.

Lumina 0.8.7 s sebou přináší také nové pluginy jako je například Start Menu, díky kterému se snadněji dostanete k aplikacím. Podpora češtiny je hotova přibližně z 23%.

Zdroj: Lumina


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsal Verquido 30.10.2015 19:23
Avatar
.
Aktivity