IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Základy Adobe After Effects - Online kurz

Chceš se naučit základy práce v Adobe After Effects od vrstev, masek, až po animaci textu? Pak právě pro tebe je tento kurz. Ať už tě zajímá tvorba pohyblivé grafiky pro prezentaci či reklamní spot nebo speciální filmové efekty pro domácí video nebo první film, jsi tady správně. Adobe After Effects je profesionální nástroj pro tvorbu a úpravu videa, který se používá ve filmovém průmyslu, reklamním průmyslu a na mnoha dalších místech.

9 lekcí

6 samostatných úloh

Co tě Adobe After Effects tutoriály naučí?

V kurzu Adobe After Effects se naučíš vše, co je potřeba pro úpravu videa, animaci nebo vytvoření vlastní grafiky. Žádné předchozí znalosti nejsou potřeba. Tento kurz je vhodný i pro úplné začátečníky. Pokud už nějaké znalosti máš, můžeš je zde rozšířit.

Ukážeme si základní funkce programu a jeho nástroje. Například, jak pomocí pera vytvořit masku nebo jak exportovat video. Kromě výukových lekcí se v kurzu můžeš těšit na praktická cvičení a kvízy, díky kterým si teoretické znalosti ověříš a osvojíš.

Online tutoriály Adobe After Effects

Cena: 175 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity