IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
zly.pavel
Člen
Avatar
zly.pavel:5.7.2014 19:52

Ahoj, hledám C++ programátora pro úpravu jádra hry, kterou provozuji. Celé jádro je v C++ poskytnu materiály. Prvně bych potřeboval zprovoznit základní verzi jádra funkční bez chyb. Jádro je skoro hotové, ale bohužel C++ programátor, kterého jsem měl už nemůže dále u mě pracovat. Nabídnu buď peníze nebo místo u mě ve firmě a stálé finanční přivýdělky. Hledám kohokoliv kdo umí v C++ - mladistvé, dospělé, popř. důchodce. Důležité je umět v C++ minimálně pokročilejší základy. Pokud by někdo chtěl pomoct i zadarmo moc mě to potěší, pěkný zbytek dne. :)

Skype: Pajzlnator, E-mail: zly.pavel@gmail.com

 
Odpovědět
5.7.2014 19:52
Avatar
Maxfx
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na zly.pavel
Maxfx:6.8.2014 11:38

Co by to mělo být úprava je dost široký pojem.

Nahoru Odpovědět
6.8.2014 11:38
Být ovládán znamená být sledován, pod dohledem, špehován, veden, uzákoněn, reglementován, ohrazen, indoktrinován, pře...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.