dodání ihned! nové
Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
BF

Diskuze: Kde zohnať prax

Aktivity
Avatar
ra3sk
Člen
Avatar
ra3sk:17.5.2016 19:26

Ahoj. Chcel by som sa tak všeobecne spýtať kde by som sa nejako mohol dostať k programátorskej praxi? Dosť ma to baví ale príklady čo dostaneme v škole alebo si nájdem na internete mi prídu občas ako strata času. Chcel by som skúsiť niečo s reálnym softvérom. Budem 3. na SŠ a 4 krat som vyznamenany. Nemám ani obvzlášť nejak veľký problém s matematikou a s angličtinou už vonkoncom. Problém je, že nemám skúsenosť s GUI aplikáciami. Čo vy na to?

 
Odpovědět
17.5.2016 19:26
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na ra3sk
Martin Dráb:17.5.2016 20:11

Pokud si pod pojmem "prax" představuješ brigádu či něco podobného, tak by mohlo být zajímavé projít různé nabídky práce a podobně zaměřené servery, zkusit najít něco, co by ti vyhovovalo (asi nějaká dost junior pozice) a nabídnout se.

Další možnost je se na tento způsob vykašlat a prezentovat sám sebe (tvořit vlastní projekty a zveřejňovat je). To je sice běh na delší trať, ale může ti umožnit přeskočit pohovory či ty junior pozice.Tuhle cestu jsem volil já, i když možná až příliš extrémně.

Nahoru Odpovědět
17.5.2016 20:11
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.