Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací.
Hledáme programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
php week

Diskuze: Kniha C++ Mistrovstvi v C++ vs C++ Primer

Aktivity
Avatar
Veles
Člen
Avatar
Veles:22.1.2016 22:50

Mam knihu Mistrovstvi v C++ od S.Prata 4. vydanie (C++ Prime Plus) a znej sa ucim, no narazil som na recenziu, kde nie je odporucana (na martinuse) a namiesto toho je odporucana C++ Prime od roznych autorov (je len v anglictine). Trochu som patral v com je rozdiel a dopatral som sa k dvom odpovediam. Jeden pisal, ze dobre je zacat C++ Prime Plus od S. Prata a potom C++ Prime. A vacsina pise, ze ju neodporuca, zevraj je zastarala, su v nej chyby a zniesla sa aj kritika o autorovi.

Chcel by som sa spytat, co si o tom myslite vy? Prave som skoncil 6 kapitolu a idem na 7 a tak rozmyslam ci ma zmysel pokracovat alebo prejst na tu C++ Prime od tych roznych autorov ak je taka dobra?

 
Odpovědět
22.1.2016 22:50
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.