Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Martin Krchov:11.9.2020 13:50

ahoj, podle teto stranky jsem zkousel promenne, ale mam uplne stejny kod co je tady vypsan a porad mi to hlasi nejaky fail.. + bych chtel vedet, jak zmenit barvy kodu aby byly stejne jako tady na strance

Zkusil jsem: zkopirovat kod do visual studio z teto stranky

Chci docílit: funkcnosti kodu a pozadoval bych stejne barvy ktery jsou tady na strance

 
Odpovědět
11.9.2020 13:50
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
DarkCoder
Člen
Avatar
Odpovídá na Martin Krchov
DarkCoder:11.9.2020 17:02

Chyba je pravděpodobně způsobena tím, že Váš projekt obsahuje vícero souborů s funkci main(). Funkci main() již máte v souboru Source.cpp, který jste vytvářel při zkoušení prvního programu, jehož název je defaultní při vytváření nového .cpp souboru. Zkontrolujte si Průzkumník řešení a odstraňte nepotřebné soubory ze sekce Zdrojové soubory.

Pozn:
Pro procvičování nových lekcí na malých příkladech je vhodné psát vše do jednoho souboru a předchozí lekce si zakomentovat.
Kdykoli je pak možné a rychlé se vrátit k požadované látce. Později si pak konkrétní témata oddělit do samostatných částí.

Barvy si ve Visual Studiu 2019 můžete nastavit následovně:
Nástroje / Možnosti / Prostředí / Písma a barvy

Pozn:
Mít barevně odlišené datové typy od proměnných u výchozího nastavení mi přijde mnohem lepší.
Každému dle svých preferencí.

Nahoru Odpovědět
11.9.2020 17:02
"Chceš-li předávat své znalosti, měj kvalitní podklady."
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.