Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET + discount 30

Diskuze: Měření nesetřízenosti pole

Aktivity
Avatar
Daniel
Neregistrovaný
Avatar
Daniel:7.1.2014 18:44

Zdravím, mám takový malý technický dotaz. Rád bych věděl jak by se dalo, například v c++ (nebo logicky nějaký algoritmus stačí naznačit ;) ) měřit míra nesetřízenosti pole. Jak by se dalo určit maximální míra nesetřízenosti a minimální míra nesetřízenosti pole: a1, a2, a3, ... , aN. Vím jak pole třídit a znám skoro většinu sortů ale tohle mě včera zarazilo na zkoušce, trošku jsem se z toho vymotal a začal mluvit trošku z cesty o jiném tématu :) ale správnou odpověď na otázku jsem nezjistli do teď a trošku mi to vrtá hlavou. Pokud je to hodně nepochopitelné jak jsem to interpretoval tak se omlouvám ale nevím jak to lépe napsat :D

Daniel

 
Odpovědět
7.1.2014 18:44
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.