Návrh SW Návrh SW
Spouštíme individuální výuku programování! Zaváděcí slevy 799 Kč 499 Kč/60 minut se zkušeným lektorem! Výuka osobně Praha a okolí nebo po Skype celá ČR. O termíny a slevu si pište na [email protected].
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"
Avatar
Janusz Chmiel:30.3.2018 10:35

Rád bych všem příznivcům jazyků C a C++ předal odkaz ke stažení unikátního instalačního balíčku. Společnost Nvidia si dala za cíl usnadnit konfiguraci vývojového prostředí pro ty z Vás, kteří vytvářejí nativní aplikace pro Android. Instalátor obsahuje jedinečné Gradle řešení, které s využitím Microsoft Visual studia a podpůrných modulů od Nvidia dovoluje vytvářet velmi rychlé a vysoce stabilní aplikace pro Android. Nechybí ani GPU debugger, ale lze vytvářet nejen špičkovou grafiku, ale i GUI s tlačítky a jinými prvky. Výsledné aplikace sice s odečítači obrazovky nebudou spolupracovat, ale pro vývoj her a jinýchaplikací, u nichž požadujete rychlost a vysokou stabilitu velmi doporučuji.
Jedinou podmínkou je, abyste se zaregistrovali do Nvidia developers programu. Přikládám proto jen odkaz, který Vás přivede na domovskou stránku balíčku, nemohu kvůli licenci poskytnout přímý odkaz.
https://developer.nvidia.com/…orks-android
Zkoušel jsem kompilaci dodaných příkladů a opravdu pracuje vše jak má.

 
Odpovědět 30.3.2018 10:35
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.