Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
zpavlu
Redaktor
Avatar
zpavlu:23.11.2015 11:40

Zdravím,
ve VS 2008 jsme využívali knihovnu LOKI pro řešení návrhových vzorů. Pokusil jsem se tuto knihovnu přeložit ve VS 2013, část kódu se mi podařila přeložit a ve zbytku jsem narazil. Originál knihovny (zdrojové kódy a popis) je možno stáhnout na http://sourceforge.net/…est/download a můj pokus překladu je možno stáhnout na http://zpavlu.cz/…i-0.1.7_.zip . (spuštěno pro překlad Loki.sln)
Pokud se někdo tohoto problému chopí rád bych znal výsledek. Na webu je dosti článků popisující o co se jedná u nás vyšla kniha "Moderní programování v C++" podle mne nepříliš dobře přeložená.

Odpovědět
23.11.2015 11:40
PZ
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.