Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze:

Aktivity
Avatar
keke1
Člen
Avatar
keke1:6.8.2013 9:38

Ahojte,

zas se na vás obracím s problémem, který řeším. Vezmu to kapánek obšírněji, ať vás co nejvíce dostanu do obrazu.
Tvořím aplikaci v ASP.NET pod C# a týká se skladů.
Na jedné stránce uživatel definuje nové zboží a k němu vlastnosti zboží.
Vlastnosti může libovolně přidávat a jedno zboží může mít více vlastností.
Na tyto vlastnosti jsem vytvořil Web User Control, skládající se ze dvou checkBoxů (jeden nese název vlastnosti a druhý určuje, zda je vlastnost povolená, nebo zakázaná... např. když má nějaké chemikálie, měl by si zakázat například potraviny, ať si k potravinám necpe chemikálii atd..)
Vygenerovat na stránku patřičný počet Web User Controlů s názvy vlastností není problém, ale už nedokážu zjistit, který z CheckBoxů zaškrtnul. Neumíte někdo poradit jak na to? Strejda Google zatím mlčí, teta Wiki jakbysmet. Knížky co mám tohle moc neřeší, spíš jen okrajově. Prosím o radu, nebo o nasměrování k informacím jak se tohle řeší.
Předem moc díky!

 
Odpovědět
6.8.2013 9:38
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.