Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
ORRNY66
Člen
Avatar
ORRNY66:30.4.2012 16:09

Dobrý den, díky za odpověď,bohužel jsem v prváku na výpočetce na SŠ a učitel má hodně vysoké nároky, chce, abych vytvořil v C# upomínkovač, který bude editovat upomínky. Mohl byste být tak laskav a poslat mi hotový program, podle kterého bych mohl dokončit ten svůj. Jsem hrozně zoufalej, protože kalkulačka v C# mi šla. Vím, jak jsi říkal, že to potřebuje databázi, jenomže mě stačí jednoduchá databáze a hotový program, abych pochopil princip. Pokud máš čas byl bych ti moc vděčný už u toho sedím několik dní. Pokud nějaký upomínkovač v C# prodáváš dej mi prosím vědět. Určitě by to pro mě bylo lepší než si koupit knížku, raději se učím interaktivně prací prímo s programem. Díky moc

 
Odpovědět
30.4.2012 16:09
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.