Zimní výprodej C/C++ week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C/C++
40 % bodů zdarma díky naší Zimní akci!
Avatar
Petr Kasnal
Člen
Avatar
Petr Kasnal:3.4.2019 19:08

Zdravím mám projekt v .net core razor pages + react (s webapi). A můj dotaz je jednoduchý.Ve startupu mám nastavený app.UseExcepti­onHandler("/E­rror/"); což funguje. Jediný problém ale je, že chyby sem padají jak z api controllerů, tak z razor page do toho controlleru Error/Index.Což je na prd, potřeboval bych, že kdyby to bylo z api controlleru, tak abych vrátil json result a pokud je to razor page, tak abych vrátil přívětivou stránku. Musím to roztřihnout na dva projekty? Pokud ano tak to není problém, ptám se zkrátka co je dobrý postup. Předem moc díky za rady :)

Zkusil jsem: Zkoušel jsem různě googlit, ale moc nevím jak to co nejlíp formulovat

Chci docílit: Pochopení jak funguje .net core web api a porozumět mu

 
Odpovědět
3.4.2019 19:08
Avatar
Ilja Židkov
Člen
Avatar
Ilja Židkov:4.4.2019 8:50

.net core razor pages + react (s webapi)

Ještě, než dočtu zbytek, tady už mi to přijde, že to není "dobrý přístup". Proč používáš React a Razor pages v jedné aplikaci?

Není jednodušší vysílat AJAX požadavky na back-end klasickým JavaScriptem (fetch API)? Veškerá pointa Reactu se vytrácí. Buď vyškrtni Razor pages nebo React.

 
Nahoru Odpovědět
4.4.2019 8:50
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Petr Kasnal
Člen
Avatar
Odpovídá na Ilja Židkov
Petr Kasnal:6.4.2019 0:01

Takhle mi to vytvořilo visual studio. Ale já nepužívám nějak reactr v razor pages. To je úplně oddělené, ale když buu mít například přihlášení, tak bych chtěl používat razor pages. Jinak na většinu chci používat stránky v rteactu. a přijde mi tenhle přístup správny si to nějak přizpůsobit.

 
Nahoru Odpovědět
6.4.2019 0:01
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.