Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Petr Kasnal
Člen
Avatar
Petr Kasnal:8.10.2020 18:13

Ahoj, aktuálně řeším jeden probléme co se týče Facebook API. Dělám v .NET Core API a řeším problém s přihlášení do facebooku. Když jsem zkoušel přihlášení v MVC, tak to nebyl problém, protože tam si to řeší samo přes cookies. Jenom bych rád řekl, že nepoužívám identity. A používám JWT token, mám své přihlášení viz. screen1. Dostanu se až do toho bodu, že se uživatel přihlásí k facebooku a je ověřený a mě to následně skočí do eventu OnCreatingTicket. Takže mám context, mám validní token a co teď? Jaký je správný postup? Vytvořit si vlastní JWT token a ten facebook token si někam uložit? Claims? Databáze? Víceméně teď facebook token nepotřebuji, ale do budoucna je k tomu abych si mohl dotáhnout potřebné info z fb že? Předem děkuji za všechny rady. Už se v tom plácám asi třetí den a třeba mi někdo pomůže. Děkuji

Zkusil jsem: Hledat na google a psát různý kód.

Chci docílit: Přihlášení k facebook api a následnou správu tokenu.

 
Odpovědět
8.10.2020 18:13
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.