Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Ako sa čo najrýchlejšie zapojiť do projektu

Aktivity
Avatar
Mirec Lužbeťák:16.11.2016 9:29

Zdravím,
budem vďačný za každú prospešnú radu. Na našom webovom projekte(bežiacom na MVC) pracuje programátor veľmi pomaly, preto sa chcem čo najrýchlejšie naučiť čo je potrebné, aby som mu mohol pomôcť s programovaním aspoň jednoduchých vecí. Ako by ste mi odporúčali postupovať?
Ovládam HTML,CSS,PHP a kvôli tomuto projektu som začal s C#, z čoho mám už prejdené základy.

V knihách aj tutoriáloch sú totiž vždy len tie základné veci a náš projekt je veľmi zložitý...potre­boval by som teda nejaký "medzistupeň" ako prejsť z jednoduchých veci na zložitejšie.

Aký ďalší postup by ste mi odporúčali?Vopred ďakujem

Editováno 16.11.2016 9:32
 
Odpovědět
16.11.2016 9:29
Avatar
Marian Benčat:16.11.2016 11:13

Je to jednoduche. Dej mu dva mesice a hod mu veskerou vasi dokumentaci.

Budto to zvladne a bude vse ok, nebo to nezvladne. Kdyz to nezvladne, je potreba zjistit, jestli je to lopata a vyhoďte ho. Jestli to lopata není, vyhoďte sebe, protoze nemate dobrou dokumentaci ;-)

Nahoru Odpovědět
16.11.2016 11:13
Totalitní admini..
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.