Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
java week + discount 50

Diskuze: Analýza hlasu

Aktivity
Avatar
David Sojka
Neregistrovaný
Avatar
David Sojka:18.5.2013 20:48

Ahoj, chtěl bych si zkusit vytvořit aplikaci v C#, kde by byla integrace hlasem. Nemám ANI PÁRU o tom, jak by to bylo možný. Nevím ani co přesně bych měl hledat. Zajímalo mě spíše, jestli už se tu tím již někdo nezabýval a nepřišel na nějaké řešení, které by kvalitně fungovalo. Jestli existují nějaké knihovny, které by tyto funkce podporovali nebo cokoli, co nějak pracuje se zvukem. Zajímá mě za prvé, jak by se dalo v C# naprogramovat převádění řeči na text (CZ) a poté i "čtení" + nějaká intonace. Pokud si o tom někdo četl nebo má o tomto nějaké informace, budu rád, když se se mnou o ně podělí. Případně poradí, co hledat / čím se zabývat. Pokud to C# vůbec nepodporuje, nevadí. Jen mě to zajímalo.
Díky :)

 
Odpovědět
18.5.2013 20:48
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na David Sojka
David Čápka:21.5.2013 9:24

Microsoft má nějaké Speech API, ale mám pocit, že to bylo jen anglické. S češtinou budeš mít asi velký problém.

Nahoru Odpovědět
21.5.2013 9:24
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.