Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Aplikace pro výpočet centralit v síti !!!

Aktivity
Avatar
koldis
Neregistrovaný
Avatar
koldis:30.7.2012 20:57

Ahoj všem potřeboval bych pomoc s jednou aplikací, která by měla umět ze zadaného grafu vypočítat tři druhy centralit. Jedná se o to, že dostanu nějaký libovolný txt se třemi sloupci, kde v prvním bude uzel, v druhém jeho soused a ve třetím ohodnocení hrany (tzn. např. 1, 5, 3), čili v každém řádku bude jakási trojice. A z tohoto souboru uložím do grafu jednotlivé hodnoty, se kterými budu pracovat a počítat pro každý uzel danou centralitu (mají být 3 a to: degree, closeness, betweenes). Mám u sebe zdroják od jednoho kluka, pro výpočty těchto centralit bez ohodnocení té hrany tzn. pro dva sloupce.
Chápu, že toto je velice laicky napsané a proto můžu situaci posléze dovysvětlit.

Samozřejmě pakliže by mi někdo byl ochoten pomoci nebo lépe pozměnit ten zdroják, tak se s dotyčným domluvím i po finanční stránce.

 
Odpovědět
30.7.2012 20:57
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.