IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
matesax:3.1.2013 14:55

Pardon - ASP.NET

Dobrý den,
byl jsem požádán o vytvoření hostingu souborů. Nebyl problém to udělat. Ale navíc jsem byl požádán o vytvoření programu, kde půjde spravovat svůj účet. Jediné s čím mám problém - jak se dozvědět, že daný účet existuje? Tedy nepotřebuji se přihlásit - jen vědět, že uživatel píše pravdu - pak si vystačím jen s jeho nickem. Do DB se pochopitelně ukládá HASH - tak jak na to jít? Mám tu výhodu, že mám pod kontrolou i ten web - mohu tam nacvakat cokoliv... Využívám .NET UAC řešení... Napadlo mne udělat prázdnou akci pro controller - s QueryStringem - jenže jak vrátím existenci/nee­xistenci účtu?

No a druhý problém - chceme udělat možnost plateb. Aktuálně jsem to vymyslel takto:
uživatel si zaplatí místo s tím, že ze začátku má xxx zdarma. A platit bude moci v kategoriích: 50MB, 500MB, 5000MB,... S tím, že nejvýhodnější by byla ta nejvyšší sazba naráz - čím více bude těch menších, tím lépe pro nás... Ale nestojím si zatím - jen návrh... Jak byste to postavili Vy? A jaké druhy plateb jsou pro obě strany nejvýhodnější? A to nejdůležitější - jak tyto platby realizovat... Děkuji.

Editováno 3.1.2013 14:56
 
Odpovědět
3.1.2013 14:55
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.