Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

Diskuze: asp .net core - selenium, api. Jak uchovat instanci prohlížeče?

Aktivity
Avatar
Adam Gajdečka:1.9.2020 18:14

Ahoj,
mám ASP .NET CORE 3.1 aplikaci s API. Při volání API endpointu 1 se spustí na pozadí Chrome a načte určitou webovou stránku, vyplní údaje podle parametrů. Uživateli vrátí nějakou informaci.

Následně uživatel zavolá endpoint 2 a je potřeba, aby kód pokračoval v rámci toho prohlížeče, který se spustil při volání endpointu 1. Je tedy potřeba držet instanci toho prohlížeče po nějaký čas (dejme tomu 20 minut, do té doby musí uživatel poslat request na endpoint 2). Není možné znovu vytvořit instanci prohlížeče, protože v prohlížeči jsou již načtené nějaké informace z endpointu 1.

Prosím zkuste mě někam nasměrovat děkuji :-)

Zkusil jsem: google

Chci docílit: Uchovat instanci prohlížeče pro danou akci pro daného uživatel, respektive jak v ní pokračovat? Při delší neaktivitě tuto instanci zabít.

 
Odpovědět
1.9.2020 18:14
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Adam Gajdečka:1.9.2020 18:16

btw nechci ukládat cookies a pak je znovu načítat do nové instance prohlížeče. To neřeší můj problém.

 
Nahoru Odpovědět
1.9.2020 18:16
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.