Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring

Diskuze: asp net mvc projekt na drupalu

Aktivity
Avatar
patrik.tipek
Člen
Avatar
patrik.tipek:21.12.2015 0:33

Mám projekt napsaný v asp net mvc a potřebuji ho dát na web který jede na drupalu a co jsem zkoušel ho spustit přes iframe tak se mi povedlo zobrazit jen menu. Ostatní stránky s formuláři se mi nepovedlo zobrazit. Vždy se mi zobrazil prázdný iframe. Nevíte někdo jak to mohu zprovoznit? Či jak by to šlo jinak? Děkuji.

 
Odpovědět
21.12.2015 0:33
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Marian Benčat:26.12.2015 17:46

Z tohodle chování soudím, že vnitřní web v iframe má nastavenou x-frame-options header, který brání zobrazení webu v iframeu. Je to ochrana proti click jackingu. Koukněte do logu konzole a taky si udělejte v prohlížeči GET na stránku mimo iframe, jestli tam náhodou v headerech nebude X-frame-options : same origin.

Nahoru Odpovědět
26.12.2015 17:46
Totalitní admini..
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.