Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c++ week
Avatar
Filip Konečný:8.4.2016 16:28

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně vytváření automatických animací. Respektive jde o to, že mám obrázek papírové obálky (mohu definovat barvy atd.) a ještě obrázek známky (mohu vybrat z vícero předdefinovaných) a podle toho, co si uživatel vybere za kombinaci potřebuji poskládat kombinaci a vytvořit pěknou animaci, kdy obálka přiletí, obrátí se a otevře. Můj programátor si s tímto bohužel neví rady, je možné mě někam nasměrovat, zda např. existuje nějaké DLLko, nebo jiný způsob jak takovouto animaci vytvořit? Díky moc!

 
Odpovědět
8.4.2016 16:28
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.