Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Зайчик
Člen
Avatar
Зайчик:17.12.2012 19:45

Hoj, dělám si opět aplikaci bez borderu a mám takový problém a bohužel nevím jak ho vyřešit. Jedná se o to že když sem si vytvořil vlastně nějaký obrázek tak pokud je zaoblený tak vždy se nějak stínuje, no a právě to je ten problém když si dám aby se jako průhledná barva považovala černá odstím "1 1 1" fajn to by bylo super a na tmavém pozadí to i super vypadá viz obrázek.. ale pokud to dám na světlejší pozadí tak už je ten stín moc vidět. Nenapadá vás něco? Zkusil bych grafiku vektorovou ale myslím že tam bude úplně stejný problém. Předem díky. ( a neříkejte ať dám jako průhlednou nějakou světlou barvu aby to tak nevypadalo... protože chci barevný "obrázek" proste jedna barva buď světlá nebo tmavá bohužel nepůjde aby se to zakrylo) :[

Odpovědět
17.12.2012 19:45
Коммунизм для нашего будущего!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Зайчик
David Čápka:17.12.2012 20:28

Někde jsem viděl tutoriál jak udělat formulář s pozadím pomocí průhledného PNG, někde to určitě vygooglíš, tam si pak v Photoshopu uděláš pozadí a stíny jaké chceš. Ale bylo to docela hardcore.

Nahoru Odpovědět
17.12.2012 20:28
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Avatar
Зайчик
Člen
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Зайчик:17.12.2012 20:45

Doufal jsem že bude nějaký jednoduší způsob, ale asi bohužel budu muset udělat černé okraje aby to nebylo takhle tragické, no co se dá dělat. Díky

Nahoru Odpovědět
17.12.2012 20:45
Коммунизм для нашего будущего!
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.