Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Martin
Člen
Avatar
Martin:19.1.2019 19:59

Zdravím Vás, snad mě nevyhodíte :) Prosím vás, potřebuji pouze k jednomu mému projektu miniaplikaci "budík". Tento budík bude trošku odlišný od běžných SW budíku. Jde mi konkrétně o spínací hodiny. Zkrátka potřebuji ovládat 15 solenoidů ve stejné časy každý den. image Postnul jsem obrázek, jak by mohla vypadat první karta v programu. Relé č.1 - první hodiny - spuštění, druhé hodiny - vypnutí.

Zkusil jsem: Zkoušel jsem metodu pokus omyl, protože maximálně zvládnu naprogramovat Arduino.

Chci docílit: Relé č.1 - první hodiny - spuštění, druhé hodiny - vypnutí. Při nastaveném času potřebuji, aby program odeslal přes serialport COM3 "light1", v druhý čas co je nastavený pošle "light0". No a ty další je stejný princip jen s tím, že by odesílal "solenoid1" a vypnutí "solenoid0". Navíc potřebuji, aby když uložím hodnoty, ať to program vykonává každý den, do té doby, než to třeba změním. Najde se tu někdo, kdo by mi nějak pomohl to dát dohromady? Moc děkuji

 
Odpovědět
19.1.2019 19:59
Avatar
Lako
Člen
Avatar
Lako:19.1.2019 22:56

Tvoje otázka je dost obecná. Vlastně to potřebuješ celé napsat. Jak si představuješ "pomohl to dát dohromady?"

 
Nahoru Odpovědět
19.1.2019 22:56
Avatar
Martin
Člen
Avatar
Odpovídá na Lako
Martin:20.1.2019 0:04

No popravdě jsem ochoten zaplatit, ale vůbec netuším na kolik by to vyšlo. Mohl bych se nad tím zapřemýšlet a co nejvíce to zjednodušit, ale bohužel bez cizí pomoci jsem v háji :( S Arduinem si to dokážu spojit, Arduino pro mě problém není, ale C Sharp je pro mě španělská vesnice. Dneska jsem se snažil dát dohromady 2 projekty z internetu - první posílal právě přes seriál port ty příkazy, což jsem si upravil jak jsem potřeboval. Našel jsem druhý projekt a to budík. Snažil jsem se změnit podmínku z "přehraj zvuk" na "odešli text" a 3 hodiny jsem nad tím seděl a prostě nic :(

 
Nahoru Odpovědět
20.1.2019 0:04
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.