Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: C# ASP FileUpload

C# .NET .NET (C# a Visual Basic) C# ASP FileUpload American English version English version

Aktivity (1)
Avatar
matesax
Redaktor
Avatar
matesax:2.1.2013 8:12

Dobrý den,
v databázi ukládám páry - kdo - co. S tím, že se uživatel prvně přihlásí - tím získám parametr kdo. Jak se co nejjednodušeji dostat ke svým souborům z Desktop programu? Našel jsem spousty možností jak se přihlásit - mě by ale stačilo - userName/null... Idál by byl, kdybych měl možnost jednoduše HASHovat heslo uživatele stejným algoritmem.

Využívám:

<add name="MySqlMembershipProvider" type="MySql.Web.Security.MySQLMembershipProvider, mysql.web" connectionStringName="MainConnection" enablePasswordRetrieval="false" enablePasswordReset="true" requiresQuestionAndAnswer="false" requiresUniqueEmail="true" passwordFormat="Hashed" maxInvalidPasswordAttempts="5" minRequiredPasswordLength="6" minRequiredNonalphanumericCharacters="0" passwordAttemptWindow="10" applicationName="/" autogenerateschema="true" />

Šlo by to? Děkuji.

 
Odpovědět 2.1.2013 8:12
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.