Pouze tento týden sleva až 80% na e-learning týkající se Kotlinu. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 30
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
matesax:2.1.2013 8:12

Dobrý den,
v databázi ukládám páry - kdo - co. S tím, že se uživatel prvně přihlásí - tím získám parametr kdo. Jak se co nejjednodušeji dostat ke svým souborům z Desktop programu? Našel jsem spousty možností jak se přihlásit - mě by ale stačilo - userName/null... Idál by byl, kdybych měl možnost jednoduše HASHovat heslo uživatele stejným algoritmem.

Využívám:

<add name="MySqlMembershipProvider" type="MySql.Web.Security.MySQLMembershipProvider, mysql.web" connectionStringName="MainConnection" enablePasswordRetrieval="false" enablePasswordReset="true" requiresQuestionAndAnswer="false" requiresUniqueEmail="true" passwordFormat="Hashed" maxInvalidPasswordAttempts="5" minRequiredPasswordLength="6" minRequiredNonalphanumericCharacters="0" passwordAttemptWindow="10" applicationName="/" autogenerateschema="true" />

Šlo by to? Děkuji.

 
Odpovědět
2.1.2013 8:12
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.