Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.
Avatar
Martin Chlebovský:1. ledna 19:48

Ahoj.
Potřebuji buď vytvořit, popřípadě pomoct s vytvořením malé aplikace která dokáže přesměrovat tok dat. Nějakou proxy.
Mám aplikaci flash, která pomoci otevřeného socketu komunikuje přímo se vzdáleným serverem na přesně určenou IP adresu a port. Já bych potřeboval program, který tuto komunikaci přesměruje z dané IP adresy na mou lokální IP adresu a daný port, tady bude vyset má druhá aplikace jakoby server, na kterou se ten socket přehodí. A dále tato aplikace, bude komunikovat pomoci socketu na tu původní IP adresu a port. Jednoduše řečeno mezi flash aplikaci a server (ip:port) vložit jinou aplikaci na mé lokální síti. Přenos dat probíhá pomocí otevřeného socketu, který je otevřen po celou dobu spojení, a zavřením dochází ke konci komunikace. Jestli jste někdo něco podobného řešil, nebo víte jak na to, moc prosím o pomoc, popřípadě zda by jste měli zájem takovýto prográmek vytvořit, jsem ochoten i něco málo zaplatit. Díky Martin.

 
Odpovědět 1. ledna 19:48
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.