IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Ladislav Niderle:20.4.2016 14:43

Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit ohledně toho jak se správně ve WFA aplikaci připojit k dané databázi? Našel jsem několik možností, ale je možné, že to všechno nefunguje, protože jsem k databázi připojen pomocí VPN? Abych to lépe popsal, tak mám doma NAS od Synalogy, který má MariaDB, které chci nejdříve vyzkoušet a následně použít v domácnosti, ale zatím nevím jak se k tomu má správně přistupovat.

Předem moc děkuji za nápovědu, kde bych měl správně hledat.

 
Odpovědět
20.4.2016 14:43
Avatar
Marian Benčat:21.4.2016 0:20

K tomu aby jsi se připojil k databázi potřebuješ connector.. v základu umí .NET Microsoftí databáze, ale není problém tam doinstalovat například MySQL nebo Oracle connector.. Pak máš několik možností jak k takové db přistoupit..

Jedna z nich je klasika pomocí data readeru:

https://dev.mysql.com/doc/connector-net/en/connector-net-tutorials-sql-command.html

K MariaDB bys mel byt schopny se pripojit pommoci MySQL Connectoru... To ze jsi za nasem samozrejme problemy zpusobit muze,. doporucuji ti si nejdrive stahnout napriklad nejaky MySQL Workbench a zkusit se k te db pripojit z nej. Dost pravdepodobne budes muset nastavit nejaky port forwrding na NASku

Nahoru Odpovědět
21.4.2016 0:20
Totalitní admini..
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.