Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
Ladislav Niderle:23.9.2015 9:24

Ahoj, mohl by mi někdo pomoci se správnou komunikací? Potřebuji vytviřt stabilní TCP spojení mezi programem a serverem, kde klient pošle na server dotaz a čeká dokud nedostane odpověď. Zde i jinde jsem našel spoustu příkladů, ale žádný mi nevyhovoval, jelikož jsem tam musel vždy dát úspat program, abych si přečetl potřebnou zprávu ze serveru a ještě to udělat tak, aby když se pokusím nejdříve před odesláním zprávy spojit se serverem, tak aby to opravdu spojení proběhlo. Zde se mi totiž stává, že při spuštění se přihlásí a dostane jednu odpověď ze serveru, ale pro další část již se nepřipojím, takže v tom vidím zásadní problém.

Předem moc děkuji za pomoc

 
Odpovědět
23.9.2015 9:24
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.